BG Sonisphere festival

Fakeheal

Super Moderator
http://bg.sonispherefestivals.com/

Като цяло двете ми любими групи ще идват, така че съм там. Някой друг ще идва ли? Може да се съберем групичка от форума :) Билетите са от 90 до 150 лева. За разлика от миналата година този път ще е само в 1 ден, но мисля, че ще е размазващо яко :D

bg-sonisphere-450.jpg
 
На фона на миналата година е .... мда. Няма да ходя, нито една от групите не ме привличат. жалко...
 
Яд ме е, че Мейдън не си направиха самостоятелен концерт... обмислям да отида, ако останат финанси :). Макар, че имайки се в предвид, че аз в София като отида се губя и бъркам автобусите, гаранция, че ще се загубя и хич няма и да г намеря тоя хиподрум в Банкя :D.

Иначе, много ще ме е яд да изпусна тенекиената девойка,любимата ми група са...

П.П. Тази година няма ли да пускат от каменица промоция с билети? Миналата година еднаприятелка спечели два билета от каменицата...
 
Миналата година беше къде къде по-готино :)
Че и стадиона беше пълен. И аз не го знам тоя хиподрум.

Slipknot звучи интересно, и iron maiden. Alice cooper също
 
alex95_bg_2 каза:
Миналата година беше къде къде по-готино :)
Че и стадиона беше пълен. И аз не го знам тоя хиподрум.

Slipknot звучи интересно, и iron maiden. Alice cooper също

Ся пуснах 5-6 песнички на тия Mastodon, честно казано не бях ги чувала, ама са добри. Не са чак кой знае какви, но мисля, че ще е хубаво. И все пак миналата година metallica + rammstein. По-добро щеше да бъде в София на стадиона, но уви... По-беден е sonisphere-то от групи, но дано не и от страшни чувства от преживяното :)

btw сигурно на черно все някой ще продава билетчета по-евтиничко :twisted:
 
@Fakeheal а дано. Миналата година 180 лева бяха за 2 дни пред сцената билети. 120 за 1 ден.

Хиподрупма е една нива да си го кажем направо. Ходи се с автобус 54 или 42 (не съм сигурен). Слиза се на метростанция Сливница и отгоре се хваща междуградски рейс. От там пеша. От Люлин лесно се стига но за деня ще има специални рейсове, които ще работят цяла нощ и ще осигурят лесен достъп до хиподрума.

Цената за мен е повече от голяма. Имам ОГРОМНО желание да видя slipknot на живо. Миналата година останах много доволен от вокалиста, който дойде с другата си група (stone sour) и изпяха 3 нови песни. :?:

http://www.youtube.com/watch?v=loplDrVsE-Y&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=fb_NRT4mFeA

Мисля, че за подгряваща група ще разцепят.

Някой да има информация дали ще може както миналата година да отиваш да помагаш на сцената за билет (по-скоро тениска, с която влизаха безплатно). :roll:
 
Избраха ли бг групата? Дано не са конкурент :D, надъхан съм за ахат, тъй или иначе са подгрявали веднъж вече на мейдън. По принцип от всички групи съм голям фен само на мейдън, но така да се каже... много голям фен. Иначе и слипнот и алис слушам и групите определено ми харесват, нищо, че не е металика. Ще видим, дано спечеля билетче от някъде :D. Че имам Юли месец да дам 150 лева за изпити само, току виж отида на концертите и пропусна изпитите :D
 
Какво направихте бе хора, аз очаквах оживена дискусия тук, едно друго... няма ли фенове :D
 
Загубихме се. То какво има за дискутиране: ONE OF THE BEST ARE IN BULGARIA!!!!!!!!!!!!!!!!! Слипнот ще размажат яко, но и мейдън няма да им се оставят. Мастодон ги слушах и ми допадат, за останалите ... ех, те са си класика :D
 
@K0ce ако ще идваш в София с какво ще идваш да те опътя как да стигнеш до Банкя.
 
Ето ви упътване :)
http://maps.google.bg/maps/place?cid=16881128341672631322&q=%D0%9D%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD+%D1%85%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%BC+%E2%80%93+%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%8F&hl=bg&dtab=0&sll=42.71221,23.159938&sspn=0.014385,0.034687&ie=UTF8&ll=42.726839,23.143001&spn=0,0&z=15

Има опция за стигане с кола или пеша с избрана от вас точка на тръгване .
 
Някой взе ли си билет вече? Тази година ще има доста по-малко хора.

И все пак...
Някой да има информация дали ще може както миналата година да отиваш да помагаш на сцената за билет (по-скоро тениска, с която влизаха безплатно).
 
Аз бях сега 8 дни у Софията, поразучих как се стига до ... националния хиподрум, но още не съм решил дали ще ида, все пак и изпити ме чакат началото на Юли... ама пък имам чувството, че билетите не са тръгнали да свършват :D
 
Аз случайно мернах реклама на англииския sonisphere по Scuzz.. .. ..
Никога няма да доживея тук да се случи такова нещо

http://uk.sonispherefestivals.com/

* Airbourne
* Alestorm
* All Time Low
* Arch Enemy
* Architects
* Andrew O’Neill
* Anthrax
* Biffy Clyro

* Bill Bailey
* Black Tide
* Bob Slayer
* The Black Dahlia Murder
* Diamond Head
* Firewind
* Four Year Strong
* Fozzy
* Gallows
* GOJIRA

* Grinspoon
* House of Pain
* In Flames
* INME
* Jim Breuer
* Killing Joke
* Kids in Glass Houses
* LIMP BIZKIT
* The Mars Volta
* Mastodon
* Metallica
* Megadeth

* Motörhead
* One Minute Silence
* Parkway Drive
* Periphery
* Protest the Hero
* Opeth
* Rise To Remain
* The Sisters of Mercy
* Six Hour Sundown
* Slayer
* Slipknot
* Sum 41

* The Treatment
* Weezer
* Watain
* Volbeat
* You Me At Six

Болднах тези, за които бих отишъл
 
Определено болднатите си заслужават (явно имаме еднакви вкусове :D) ... IF дали някога ще дойдат в БГ отново... :roll:
 
Жалко, групата, която най - много чаках отмени идването си в България. Замени ни с Германия, където са били неведнъж. :(

http://slipknot1.com/story/news/berlin_show_added_sofia_sonisphere_cancelled
 
Не ги и виня. Тази година интерес към sonisphere няма. Вече е под въпрос дали ще има изобщо "фестивал". Пълна пародия е тази година. Не стига, че е на картофената нива в банкя пък и единствената група заради, която си заслужаваше да се отиде беше slipknot.
 
Ми то тука идват тия дето са "в пенсия" вече. Иначе Мейдън си е.. Мейдън. Ама нещо аз еволюирах, много са ми леки :).
Ей... спомням си в далечната 1984 година ми подариха оригинална плоча "Piece Of Mind". Изтрепах рибата тогава сред хеви метълите. Искаха да влизат в нас да ми я крадат. :)
 
E де, вероятно ще се ходи на уайтснейка. Ама аз исках да отида на Слипнот, то с такава организация, трудно ще ги навият да дойдат отново България, т.е. да се опитат да ги ангажират за концерт тук.

А пък ако сте забелязали на страницата на феста във Фейсбук, феновете на Слипнот колко ги хейтят тия от BЕС :D
 

Горе