Как се справихте на защитата за НОИТ?

tedo96

Registered
Как се справихте на защитата за НОИТ?
Предполагам, че доста хора са се явили на тази олимпиада.
 
Еми... Успех! Аз днес минах и беше доста... Това ми е второ състезание и притеснението беше на макс... :shock: Карах си го на импровизация и на някой места просто зацепвах. Имах едно проблемче и то беше, че презентирах на един разбит лаптоп и маус пада му беше доста зле... Докато си пишех 20 символната парола 10 пъти спираше да пише, защото съм бил докоснал пада.. :shock:
Иначе проекта ми го харесаха. Имах две малки забележки, но ги поправих веднага щом свърших. Смятам, че имам доста големи шансове, защото съм с в категория "Уеб сайт" (5-8 клас). Моят проект с трислойна архитектура, а тези които видях повечето бяха направени с някакви програми като FrontPage и др.
В моята категория е едно момче от моя клас, на който проекта му е на Java.
 
tedo96 каза:
Еми... Успех! Аз днес минах и беше доста... Това ми е второ състезание и притеснението беше на макс... :shock: Карах си го на импровизация и на някой места просто зацепвах. Имах едно проблемче и то беше, че презентирах на един разбит лаптоп и маус пада му беше доста зле... Докато си пишех 20 символната парола 10 пъти спираше да пише, защото съм бил докоснал пада.. :shock:
Иначе проекта ми го харесаха. Имах две малки забележки, но ги поправих веднага щом свърших. Смятам, че имам доста големи шансове, защото съм с в категория "Уеб сайт" (5-8 клас). Моят проект с трислойна архитектура, а тези които видях повечето бяха направени с някакви програми като FrontPage и др.
В моята категория е едно момче от моя клас, на който проекта му е на Java.

Аз за това ще си нося лаптопа. А ако нямат интернет резервния вариант правя телефона на wifi рутер и се връзвам веднага :D
 
Има ли смисъл да се ходи на такива състезания ?

Все пак.. Кога е било в Стара Загора ?
 
ArchangelS каза:
Има ли смисъл да се ходи на такива състезания ?

Все пак.. Кога е било в Стара Загора ?

Смисъл има ако си 12 клас, защото на националния кръг признават оценка за кандидатстване в СУ.
 
Има ли доста старозагорци - програмисти/дизайнери?Или поне на това състезание ?
 
tedo96 каза:
Еми... Успех! Аз днес минах и беше доста... Това ми е второ състезание и притеснението беше на макс... :shock: Карах си го на импровизация и на някой места просто зацепвах. Имах едно проблемче и то беше, че презентирах на един разбит лаптоп и маус пада му беше доста зле... Докато си пишех 20 символната парола 10 пъти спираше да пише, защото съм бил докоснал пада.. :shock:
Иначе проекта ми го харесаха. Имах две малки забележки, но ги поправих веднага щом свърших. Смятам, че имам доста големи шансове, защото съм с в категория "Уеб сайт" (5-8 клас). Моят проект с трислойна архитектура, а тези които видях повечето бяха направени с някакви програми като FrontPage и др.
В моята категория е едно момче от моя клас, на който проекта му е на Java.
За какво ти е 20 символна парола на презантационен сайт :)
И не разбрах, това че са правени с FrontPage изключва трислойната архитектура ли? :)
Иначе и на мене ще ми е приятно да видя нечии проекти, учавствали в състезанието.
 
Replace каза:
tedo96 каза:
Еми... Успех! Аз днес минах и беше доста... Това ми е второ състезание и притеснението беше на макс... :shock: Карах си го на импровизация и на някой места просто зацепвах. Имах едно проблемче и то беше, че презентирах на един разбит лаптоп и маус пада му беше доста зле... Докато си пишех 20 символната парола 10 пъти спираше да пише, защото съм бил докоснал пада.. :shock:
Иначе проекта ми го харесаха. Имах две малки забележки, но ги поправих веднага щом свърших. Смятам, че имам доста големи шансове, защото съм с в категория "Уеб сайт" (5-8 клас). Моят проект с трислойна архитектура, а тези които видях повечето бяха направени с някакви програми като FrontPage и др.
В моята категория е едно момче от моя клас, на който проекта му е на Java.
За какво ти е 20 символна парола на презантационен сайт :)
И не разбрах, това че са правени с FrontPage изключва трислойната архитектура ли? :)
Иначе и на мене ще ми е приятно да видя нечии проекти, учавствали в състезанието.
Проекта ми е пуснат в интернет и го показвах направо от там. Мислех си да направя нов админ специално за състезанието, но забравих.
За тези проекти, които видях, ДА! С това мое изказване исках да кажа, че съм хвърлил повече труд да си напиша сайта на xHTML, CSS, JS, PHP и MySQL отколкото да го направя на готово шаблонче. :)
 
miro_94 каза:
Аз съм на второ място със 97 точки. (Русе) :lol:
Браво, но това няма значение! Важно е какво ще реши комисията в София. С какъв проект беше? Как разбра на кое място си?
 
Nazi_93 каза:
Аз до колкото разбрах софиянци все стават първи на националното...
Не, точно! Момчето, което миналата година беше първи в категория "Мултимедийни приложения" е в моя клас и днес отново се представи невероятно! Аз съм от Пловдив.
 

Горе