Номер за проверка на резултатите ...

lubo91

Registered
Някои знае ли на кои номер ще могат да се проверяват резултатите от матурите тая година? Миналогодишния 0882 15 65 55 не отговаря. :)
 
Уш били излезли на номера. Те и миналата година излязоха няколко дни преди да ги публикуват на сайта. Точно на номера който написах. :)
 
lubo91 каза:
Уш били излезли на номера. Те и миналата година излязоха няколко дни преди да ги публикуват на сайта. Точно на номера който написах. :)
Ако намериш някой номер и ако успееш да си провериш резултатите, пише.
На 0800 19 010 ако се обадим дали няма да ни ги кажат или поне да ни кажат номера на който можем да си ги проверим.
 
Доколкото чух в петък излизат. Днес някои съученици са питали класната си и тя им е казала, нашата класна сигурно ще ни ги каже утре. Директорите вече ги знаят мисля ...
 
незнам, приятелката ми днес разбра резултатите си, в училищата не може да не са ги изкарали вече...
 
да излизат по бързо да проверим
че очакам що годе хубави оценки
 
Да не е разбрала резултатите от кандидат-студентски изпити?
 
те резултатите от предварителната сесия са излезли още от месец сигурно
 
говоря Ви за матура по Български и поне тя си е избрала и История, но спецялно при нас са излезнали всичките... :)
 
RiddleR каза:
говоря Ви за матура по Български и поне тя си е избрала и История, но спецялно при нас са излезнали всичките... :)
А в училището ли ги провери?
Ако е така да отивам да видя какви оценки имам :D .
 
topchokt каза:
RiddleR каза:
говоря Ви за матура по Български и поне тя си е избрала и История, но спецялно при нас са излезнали всичките... :)
А в училището ли ги провери?
Ако е така да отивам да видя какви оценки имам :D .


В училищата ги има :)
 
lubo91 каза:
topchokt каза:
RiddleR каза:
говоря Ви за матура по Български и поне тя си е избрала и История, но спецялно при нас са излезнали всичките... :)
А в училището ли ги провери?
Ако е така да отивам да видя какви оценки имам :D .


В училищата ги има :)
Охо след малко се изстрелвам към даскало :D.
А оценките при директорите ли да ги търсим или ?!?
 
Сега ходих до училище и от там ми казаха, че резултатите ще бъдат изнесени утре.
 

Горе