Интернет доставчици в Шумен?

BBC91

Registered
Здравейте. ОТ тази година започвам да уча в Шумен и си наех квартира, но незнам от къде да си поръчам интернет. Знам само офиса на близуу но много мои познати които са в момента на него не са доволни от услугите им. Какви други алтернативи имам? :(
 
Ами аз съм от Шумен и вече 5 години съм на Blizoo и нямам оплаквания .. :wink: Други възможности са Vivacom или някой от мобилните оператори (мтел, globul) .. Не се сещам за други. :idea:
 
Избери всичко друго, но не и виваком. Като за там според мен близу ти е най-изгодният вариант, но внимателно чети всичко което подписваш с тях и ги налагай, че са малко разхайтени.
 
webdeveloper каза:
Избери всичко друго, но не и виваком. Като за там според мен близу ти е най-изгодният вариант, но внимателно чети всичко което подписваш с тях и ги налагай, че са малко разхайтени.
Много добре казано - всичко, но не и виваком :)
 
webdeveloper каза:
Избери всичко друго, но не и виваком. Като за там според мен близу ти е най-изгодният вариант, но внимателно чети всичко което подписваш с тях и ги налагай, че са малко разхайтени.
На виваком съм от 6-7 години ,близо до Шумен - Търговище ,и досега съм нямал никакви проблеми с тях.А за телевизията на близуу(далечее от нормалното :D ) просто нямам думи... :?
 
lam3r4370 каза:
webdeveloper каза:
Избери всичко друго, но не и виваком. Като за там според мен близу ти е най-изгодният вариант, но внимателно чети всичко което подписваш с тях и ги налагай, че са малко разхайтени.
На виваком съм от 6-7 години ,близо до Шумен - Търговище ,и досега съм нямал никакви проблеми с тях.А за телевизията на близуу(далечее от нормалното :D ) просто нямам думи... :?
И аз съм така с Вивакам.. Не съм близо до Шумен, но съм нямам никакъв проблем, разбира се освен гадните им ИП-та.. Но това не е проблем. Не знам как стоят нещатата из различните градове за Виваком. Но при мен е нямало проблем.
 
webdeveloper каза:
Избери всичко друго, но не и виваком. Като за там според мен близу ти е най-изгодният вариант, но внимателно чети всичко което подписваш с тях и ги налагай, че са малко разхайтени.

Виваком в Шумен си е перфектен, не ми е спирал а съм от 4-5 години с него :?: Къде видя проблеми в тях не знам
 
niki_noki каза:
webdeveloper каза:
Избери всичко друго, но не и виваком. Като за там според мен близу ти е най-изгодният вариант, но внимателно чети всичко което подписваш с тях и ги налагай, че са малко разхайтени.

Виваком в Шумен си е перфектен, не ми е спирал а съм от 4-5 години с него :?: Къде видя проблеми в тях не знам
Не знам за Шумен, но виваком във варна = FAIL
 
niki_noki каза:
webdeveloper каза:
Избери всичко друго, но не и виваком. Като за там според мен близу ти е най-изгодният вариант, но внимателно чети всичко което подписваш с тях и ги налагай, че са малко разхайтени.

Виваком в Шумен си е перфектен, не ми е спирал а съм от 4-5 години с него :?: Къде видя проблеми в тях не знам
Зависи какво разбираш под перфектен, и аз не съм доволен от тях :)
Близу-то от друга страна, близо година и продължава да ме радва.
 
Replace каза:
niki_noki каза:
webdeveloper каза:
Избери всичко друго, но не и виваком. Като за там според мен близу ти е най-изгодният вариант, но внимателно чети всичко което подписваш с тях и ги налагай, че са малко разхайтени.

Виваком в Шумен си е перфектен, не ми е спирал а съм от 4-5 години с него :?: Къде видя проблеми в тях не знам
Зависи какво разбираш под перфектен, и аз не съм доволен от тях :)
Близу-то от друга страна, близо година и продължава да ме радва.
Близу са от скоро и нямат голям брой потребители. След години като станат повече тогава може би ще идват проблемите. :)
 
Ev0luti0N каза:
Replace каза:
niki_noki каза:
Виваком в Шумен си е перфектен, не ми е спирал а съм от 4-5 години с него :?: Къде видя проблеми в тях не знам
Зависи какво разбираш под перфектен, и аз не съм доволен от тях :)
Близу-то от друга страна, близо година и продължава да ме радва.
Близу са от скоро и нямат голям брой потребители. След години като станат повече тогава може би ще идват проблемите. :)
А може би с времето ще стават по-добри, и ще се учат от хорските грешки :oops:
П.П. И от къде си сигурен, че нямат голям брой потребители?
 
В някои градове и Близу и Виваком са зле... За Ро-ни съм чувал добри думи, но не мога да кажа със сигурност кое е най-добро в Шумен. Трябва да питам братовчедите ккаво ползват, но мисля, че са на Виваком.
 
Replace каза:
Ev0luti0N каза:
Replace каза:
Зависи какво разбираш под перфектен, и аз не съм доволен от тях :)
Близу-то от друга страна, близо година и продължава да ме радва.
Близу са от скоро и нямат голям брой потребители. След години като станат повече тогава може би ще идват проблемите. :)
А може би с времето ще стават по-добри, и ще се учат от хорските грешки :oops:
П.П. И от къде си сигурен, че нямат голям брой потребители?
Предполагам се пак са нови. Не мисля, че имат потребителите на Виваком :idea:
 
От къде си ти?
Всъщност, почти съм сигурен че имат повече потребители от Виваком (в Шумен естествено). Фирмата е купувана вече 2 пъти, представи си колко потребители има, "предпописали с новия доставчик" договор, да не говорим за новите промоции, които предлагат всеки месец, за нови лузъри :)
 
Replace каза:
От къде си ти?
Всъщност, почти съм сигурен че имат повече потребители от Виваком (в Шумен естествено). Фирмата е купувана вече 2 пъти, представи си колко потребители има, "предпописали с новия доставчик" договор, да не говорим за новите промоции, които предлагат всеки месец, за нови лузъри :)
Може и да си прав, затова ще отстъпя. Но не съм го ползвал и аз предлагам Виваком. :)
 
Ev0luti0N каза:
Replace каза:
niki_noki каза:
Виваком в Шумен си е перфектен, не ми е спирал а съм от 4-5 години с него :?: Къде видя проблеми в тях не знам
Зависи какво разбираш под перфектен, и аз не съм доволен от тях :)
Близу-то от друга страна, близо година и продължава да ме радва.
Близу са от скоро и нямат голям брой потребители. След години като станат повече тогава може би ще идват проблемите. :)

Глупости! Точно те имат най-много лузъри (както каза replace) от цяла България.

На близу само името им е ново. Близу са двете компании "Евроком" и "КейбълТел" обединени и с нов собственик. Евроком и кейбълтел бяха пълен позор и началото на близу беше позор, но забелязвам прогрес от към качество на услугите поне в София. Колкото до работниците им, там е без коментар, повечето са фанати от гората и има какво да се желае. Аз съм на близу и интернета е спирал 2-3 пъти за 1-2 години и то не за много дълго, но това най-вероятно се дължи на това, че в моя квартал имат много добре изградена ЛАН мрежа, която преди години беше собственост на Net2Lan. :)

Трудно ми е да го призная, но съм доволен от качеството на услугата въпреки, че аз съм им най-големият противник заради тези шашми с договора, които направиха.
 
webdeveloper каза:
А бе не знам как е при Вас, но в Шумен подмениха цялата оптика.
И естествено, нали знаеш ... за всичко е отговорно "старото правителство".
Така че "отначало е било позор" ... малко ... нали, в страни от темата.

П.П. Чудно ми е какво си си говорил толкова със съпорта, че имаш такова мнение за персонала им ... след като интернета ти е спирал 2/3 пъти?
 

Горе