Горещо препоръчвам...

A

Anonymous

Guest
Каменица с лимон. Бях на море, когато видях рекламата и нямах възможността да вкуся от нея, днес вкусих, и вече карам 4-та без дори да усетя да ме хваща. Уникална бира, перфектен аромат, удовлетворяваща вкуса. Препоръчвам ви я.
 
Как ще те хване, като е 50% лимонада, прочети етикета :D. И аз я опитах един път, опитах я втори път и мисля, че няма да има трети. По-добре да си взема просто лимонада. Няма и следа от вкусът на бира :D

Но пък опитайте тая с утайката. Интересна е.
 
Това е отвратителна бира :)
Ако искам да пия и да не го усещам, ще си взема безалкохолно, което 100% е с по-добър вкус от това нещо.
 
Ми аз съм я пил един път и като вкус ми харесва на 80%, но то е безалкохолно. Аз като пия бира искам да ме омагьоса, а не да пия лимонади. В една циганска песен се пее: "лимонада-нада-нада, с лимонада няма кеф за душата, оранжада-жада-жада, с оранжада няма кеф за душата".

Като бира най-много харесвам Ариана и Загорка. Днес с чичо ми надухме сръбската музика и изкъркахме 3 бутилки по 2.2 литра Ариана. Сега съм доволно мотан. :)
 
Въобще не ми харесва. Все едно пиеш обикновено безалкохолно. Не струва! Ако имаше само някакви аромати щеше да стане по-добра
 
Принципно Шуменското ми харесва най-много, но преди две седмици видях каменицата с лимон само в едно кафе. Беше 2лв за 330мл и направо ми се доплака, но я опитах и ми хареса :D
 
human каза:
Това е отвратителна бира :)
Ако искам да пия и да не го усещам, ще си взема безалкохолно, което 100% е с по-добър вкус от това нещо.
+1
 
Ако искам да пия бира с лимон , ще си взема Корона.
А не новата лимонада на каменица. :?:
 
proba каза:
Ако искам да пия бира с лимон , ще си взема Корона.
А не новата лимонада на каменица. :?:
Короната е супер! :?: Цената е солена, но ако имаш мангизи си струва да ги дадеш за тази бира. Яка е.

Сега се сетих, че пих и сайдер Somersby и много ме изкефи на вкус. Пробвайте го!
 
gLaVoReZa каза:
Сега се сетих, че пих и сайдер Somersby и много ме изкефи на вкус. Пробвайте го!

Сайдера е съвсем друго нещо... much better than the beer :D Не знам как може да пиете тия горчиви бири...
 
Аз не мога да оприлича вкусът на бирата като горчив. Горчи ми само загорката... ама то тва бира ли е :D
 
Абе истинската бира си горчи, ама с приятна горчивина... нещо като при любовта - боли те, ама сладко. :D
 
Е да де, ама не е баш горчиво все едно пиеш... не се сещам никое горчиво лекарство за сравнение, ама сами ще се сетите. Ако бирата нагарча гадно, значи просто не е хубава. То как мжое нещо което не ти харесва да е хубаво :D
 
K0ceTo каза:
Е да де, ама не е баш горчиво все едно пиеш... не се сещам никое горчиво лекарство за сравнение, ама сами ще се сетите. Ако бирата нагарча гадно, значи просто не е хубава. То как мжое нещо което не ти харесва да е хубаво :D

И аз това се чудя, ама съм пробвал сигурно всичките по-известни бири и не намерих тази, която толкова да ме зариби, колкото целия свят е зарибен по тая гадо... ъъ напитка. Най-хубава която беше, ако не се лъжа Ариана, просто ставаше за пиене. :D Да живее Somersby!
 

Горе