Горещо препоръчвам...

Спам форум
djman
Гуру
Гуру
Answers: 107

Post by djman » Sat Sep 03, 2011 10:19 am

Рядко да ми хареса ликьор - много са гъсти :D Вино (розе, червено, бяло - в този ред) и червено шампанско FTW!

Fakeheal
Гуру
Гуру
Answers: 351

Post by Fakeheal » Sat Sep 03, 2011 10:23 am

djman wrote:Рядко да ми хареса ликьор - много са гъсти :D Вино (розе, червено, бяло - в този ред) и червено шампанско FTW!
Оффтопик - Не харесваш батълфийлд 3?

djman
Гуру
Гуру
Answers: 107

Post by djman » Sat Sep 03, 2011 10:29 am

Fakeheal wrote:
djman wrote:Рядко да ми хареса ликьор - много са гъсти :D Вино (розе, червено, бяло - в този ред) и червено шампанско FTW!
Оффтопик - Не харесваш батълфийлд 3?
Напротив, това е единствената игра която искам да играя тази година, НО ето това ме притесни... Сега чета че EULA уж са го променили, не знам. Вероятно пак ще си я взема, но EA си остават spying idiots с хубавите игри... :D

gLaVoReZa
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 72

Post by gLaVoReZa » Sat Sep 03, 2011 10:31 am

Мале, мале, това ликьорите са ми любимото пиене. Най-много обичам сладки ликьори, след това Шампанско / Пенливо вино, след това Узо и Мастика, след това ракия и накрая бира. Другите работи като водка, уиски, бърбън и т.н. изобщо не ги тача!

Пил съм много ликьори и това за мен е уникална напитка. Просто самото усещане да се чувстваш като муха в мед е жестоко. Под ликьор в никакъв случай НЕ разбирайте Бейлис, Пиня колада и т.н, а Grand Marnier, Cointreau, Aftershock и т.н. Това са истински ликьори, иначе Бейлис е на основа уиски и точно това го прави отвратителен. Изобщо всичко, което идва от "Острова" е бошлаф. :) Френските пиенета са най-добри, но гръцкото узо и българската ракия и ликьори също не отстъпват.

Post Reply