Китайски телефони

Спам форум

Каква марка телефон предпочитате

Apple
3
12%
Lenovo
0
No votes
Sony Ericsson
5
20%
Nokia
8
32%
Samsung
7
28%
Alcatel
0
No votes
Други китайски
2
8%

Total votes: 25

djman
Гуру
Гуру
Answers: 107

Post by djman » Wed Nov 09, 2011 12:59 pm

SveXteZ wrote:А преди какви правеха ... жалко за тях :(
Наистина, бяха си класика, даже (преди бях малък) си мислих че ще съм "SE фен forevAr!" :D ... уви, нещата доста бързо се смениха. :D Лично аз не съм фен на никоя марка вече, а само на определени модели.

nbacool2
Турист
Турист
Answers: 15

Post by nbacool2 » Wed Nov 09, 2011 2:05 pm

Засега според мен Samsung и HTC правят най-добрите, следвани от Motorola

StormBreaker
Шаман
Шаман
Answers: 344

Post by StormBreaker » Wed Nov 09, 2011 3:31 pm

djman wrote:
SveXteZ wrote:Ами това е SE и има и други оплаквания за батерията му из форумите ...
SE не могат да правят андроид телефони. Заради тях някои хора си изградиха лошо мнение за андроид.
Аз пък съм много доволен :) Който и да е телефон ако го ползваш цял ден непрекъснато ще източи батерията.

djman
Гуру
Гуру
Answers: 107

Post by djman » Wed Nov 09, 2011 3:54 pm

StormBreaker wrote:
djman wrote:
SveXteZ wrote:Ами това е SE и има и други оплаквания за батерията му из форумите ...
SE не могат да правят андроид телефони. Заради тях някои хора си изградиха лошо мнение за андроид.
Аз пък съм много доволен :) Който и да е телефон ако го ползваш цял ден непрекъснато ще източи батерията.
Ти не беше ли Samsung :D Не говоря за батерия в случая, просто Sony Ericsson не могат да правят андроид телефони и това си е.

btw аз съм с като твоя, само че S2 :P Батерията държи 2 дни с умерено или 1 ден със голямо ползване, което за такива телефони е перфектно.

StormBreaker
Шаман
Шаман
Answers: 344

Post by StormBreaker » Wed Nov 09, 2011 5:37 pm

djman wrote:
StormBreaker wrote:
djman wrote:
Ти не беше ли Samsung :D Не говоря за батерия в случая, просто Sony Ericsson не могат да правят андроид телефони и това си е.

btw аз съм с като твоя, само че S2 :P Батерията държи 2 дни с умерено или 1 ден със голямо ползване, което за такива телефони е перфектно.
Проспал съм SEто :D

Karcho
Потребител
Потребител
Answers: 155

Post by Karcho » Wed Nov 09, 2011 7:36 pm

Моя пък с Android 2.3.3 държеше няма и ден при нормално ползване. С 2.3.6 карам до 3-4 дена при умерено ползване.

btw, защо в анкетата няма HTC? (Не че съм с такъв, просто това са едни от най-добрите смартфони според мен :))

Post Reply