Какво мислите, мнение за смартфон

Спам форум
nbacool2
Турист
Турист
Answers: 15

Post by nbacool2 » Mon Jan 02, 2012 9:06 pm

DirectX wrote:HTC е най-доброто съотношение на качество/цена : )) особенно ако си го вземеш с някви промоциики ... аз моята сензация я взех за 630 лв без абонамент което си беше чиста далавера :)
HTC Sensation за 630лв. ?! Откъде го взе

DirectX
Потребител
Потребител
Answers: 11

Post by DirectX » Tue Jan 03, 2012 4:58 pm

Взех си го от ГЛОБУЛ и понеже сме им клиенти от както ги има като фирма всяка година ни правят промоции за лоялни клиенти и си вземаме всякакви телефони на половин цена : ))

djman
Гуру
Гуру
Answers: 107

Post by djman » Tue Jan 03, 2012 5:41 pm

DirectX wrote:Взех си го от ГЛОБУЛ и понеже сме им клиенти от както ги има като фирма всяка година ни правят промоции за лоялни клиенти и си вземаме всякакви телефони на половин цена : ))
Хах, и ние сме (бяхме) клиенти на глобул от самото начало, и имаше лоялни бонуси, ама не такива. :D Даже напротив - имаше ограничения от типа - можеш да вземеш нов телефон само на лизинг...

mapka7a
Турист
Турист
Answers: 20

Post by mapka7a » Tue Jan 03, 2012 6:38 pm

Някакви мнения за HTC Sensation Xe?

DirectX
Потребител
Потребител
Answers: 11

Post by DirectX » Wed Jan 04, 2012 10:58 am

djman wrote:
DirectX wrote:Взех си го от ГЛОБУЛ и понеже сме им клиенти от както ги има като фирма всяка година ни правят промоции за лоялни клиенти и си вземаме всякакви телефони на половин цена : ))
Хах, и ние сме (бяхме) клиенти на глобул от самото начало, и имаше лоялни бонуси, ама не такива. :D Даже напротив - имаше ограничения от типа - можеш да вземеш нов телефон само на лизинг...
при 14 карти на 1 сметка и средна сума от 800-900 лв на месец как няма да има бонуси ? ;д

Vasil_90
Нов
Нов

Post by Vasil_90 » Sun Jan 08, 2012 7:44 pm

Значи убеждавам се колкото и примамливо да ми звучи нов телефон, че е още по-голяма измама от предишният модел.
Ако ме попитате защо ще ви кажа собственик съм на HTC Wildfire и съм адски разочарован толкова го тачеха за камерата и опциите като го взех направо ми прилоша...
1-во : Не мога да си правия папки, да слагам пароли на папки.
2-ро : Снимките са по-ужасяващи, дори старият ми телефон Samsung SGH-L760V Правеше ПО-Хубави и качествени снимки от него.
3-то : Въобще не е ' приятелски ' настроен (user firendly ) защото докато научите КАК да си смените мелодията ви за звънене трябва да минете през курс за комп. грамотност същото се отнася и до прехвърлянето на файлове чрез Bluetooth :)

Знам че разликата е огромна между Галаксито и ХТЦ-то, но пак казвам изглежда примамлив , но ако не ви го дадат да го тествате за 2-3 дена по-добре надейте го взимате :)

Vladkata
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 70

Post by Vladkata » Mon Jan 09, 2012 9:13 am

Vasil_90 wrote:Значи убеждавам се колкото и примамливо да ми звучи нов телефон, че е още по-голяма измама от предишният модел.
Ако ме попитате защо ще ви кажа собственик съм на HTC Wildfire и съм адски разочарован толкова го тачеха за камерата и опциите като го взех направо ми прилоша...
1-во : Не мога да си правия папки, да слагам пароли на папки.
2-ро : Снимките са по-ужасяващи, дори старият ми телефон Samsung SGH-L760V Правеше ПО-Хубави и качествени снимки от него.
3-то : Въобще не е ' приятелски ' настроен (user firendly ) защото докато научите КАК да си смените мелодията ви за звънене трябва да минете през курс за комп. грамотност същото се отнася и до прехвърлянето на файлове чрез Bluetooth :)

Знам че разликата е огромна между Галаксито и ХТЦ-то, но пак казвам изглежда примамлив , но ако не ви го дадат да го тествате за 2-3 дена по-добре надейте го взимате :)
На Xperia-та и свикнах много бързо, но някои неща са си забутани в самият Android, а не в интерфейса на смартфона, но се свиква...

Post Reply