"Плочки" на корема

lam3r4370

Registered
Как да започна да тренирам? Основно искам плочки на корема, а за мускулите на ръцете не ме интересува толкова. Разбрах, че първо трябва да махна излишните килограми не само от корема, но и от цялото тяло.
Та, как бихте ми препоръчали да започна? На 14 съм, 165см., 55 кг., ако има значение. :D
 
Тичане и коремни преси. И трябва правилно хранене. По малко хляб. Без газирани напитки и бира.
 
Като за начало започни с кардио тренировки. Такива са скачане на въже, бягане, плуване, каране на колело и тн. Не забравяй, че при правенето на преса е много важно и храненето, само с упражнения няма да стане нищо. След това вече започни да работиш повече за корема. Ето тези упражнения са доста добри http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

Ако имаш някакви въпроси, питай!
 
И един съвет от мен. Направи си снимки преди началото и се снимай всяка седмица. Като гледаш резултата се надъхваш да тренираш повече
 
Някаква диета няма ли? И също така пречи ли, ако започна с упражнения за долните "плочки", естествено след кардиото или първо трябва да почна с горните?
 
lam3r4370 каза:
Някаква диета няма ли? И също така пречи ли, ако започна с упражнения за долните "плочки", естествено след кардиото или първо трябва да почна с горните?
Попринцип долните се изкарват доста по-трудно. Започни с упражненията, които ти дадох. Иначе в интернет има доста диети.
 
Моите плочки са толкова хубави, че си ги предпазвам със слой мазнина ^.^
 
djman каза:
Моите плочки са толкова хубави, че си ги предпазвам със слой мазнина ^.^
:mrgreen: :mrgreen:
Тоз коментар разцепи всичко :D :D
 
kriss каза:
Шок последната седмица сам влизал макс за по 3 часа и не го знам тоз пост.. 9GAG not enuf >.<

Най-важното нещо е постоянството! (това е и по темата де :D)
 
Не мисля, че си оцелил правилното място за искане на такъв съвет. Това не е шега работа, дори и само една плочка да направиш. Консултирай се с някой фитнес инструктор. Такива работи от интернет ти препоръчвам да не ги изпробваш. И ще ти кажа защо.
@BBC91 - ти даде уникалната формула. Обаче като гледам това което си написал , няма да е лошо да качиш някое кило в ръцете , бедрата и чак тогва корема. С тренировките не бива да се прекалява.В краен случай, ще ходим бавно след теб и ще ядем жито....
Всеки от форума може да ти даде някаква идея : карай колело, прави по 1 м коремни преси. Но всеки човек е индивидуален и това ,че аз ям половин пиле без хляб само с 1 компот и а преди това правя по 1 000 коремни , не значи ,че и ти трябва да се сравняваш с мен.
Това което @BBC91 ти даде , ми изглежда най-добре за теб, но все пак се консултирай с фитнес инструктор.
 
Не мисля, че за 55кг му трябва диета. Трябва да тренира постоянно, има най-различни упражнения за корема.


Автора покажи мадамата, заради която ще си плочкосваш :D
 
relax4o каза:
Не мисля, че за 55кг му трябва диета. Трябва да тренира постоянно, има най-различни упражнения за корема.


Автора покажи мадамата, заради която ще си плочкосваш :D
Искам за лятото :D :D
Иначе без диета, просто да не ям някакви чипсове и т.н боклуци и съм си харесал http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 ,пък да видим докъде ще стигна до лятото :D Иначе не искам някакви супер яки плочки, просто да си личат леко :)
 
lam3r4370, може да хвърлиш един поглед тук. Предполагам ще могат да ти помогнат, а и има доста за четене, стига да имаш желание. :wink:
 

Горе