безплатен .com или .net домейн

petrov3333

Registered
първо си правите рег тук - http://www.domaindiscount24.com
в пощата намирате данните за логин
като се регистрирате избирате начин за плащане - paypal

като се логнете избирате домейна който ще купувате - нет или ком
добавяте в кошницата - въвеждате този промо код - freecomnet - натиксате Submit бутона за да приеме кода
след това продължвате долу отметвате, че сте съгласни с условията
после избирате да платите с пейпал - в полето където се пише сумата не попълвате нищо - натискате само бутона и сте готови

нз колко още ще е евалиден кода, за това - побързайте

може да си регистрирате няколко домейн - но трябва за всеки да правите нов акаунт, аз вчера регистрирах няколко и за сега са ок.

Поздрави
 
Благодаря ти, че сподели сайта с нас.
В началото бях скептично настроен, но реших да опитам. Е вече имам домейн *com, без да съм дал и 1 стотинка.

Благодаря!
 
Само аз ли не мога да се оправя?
4726.png
 
kriss каза:
Само аз ли не мога да се оправя?
4726.png
Когато въвеждаш промо кода натискаш ли бутона до него ??

До автора,трябваше да напишеш източника от където си видял. (predpriemach.com) :lol:
 
kriss каза:
Само аз ли не мога да се оправя?

явно - да :D

когато въведеш кода натисни бутона Submit
трябва да ти се появи отгоре съобщение на зелен фон за успешното му добавяне

eros каза:
До автора,трябваше да напишеш източника от където си видял. (predpriemach.com) :lol:

първо - не ме учи
второ - ти като си го видял, защо не го сподели с нас?
трето - за сефте го чувам този форум
четвърто - кода съм го видял от тук - http://www.namepros.com/domain-name-discussion/755775-free-com-net-domain-registration-dd24.html
пето - доволен ли си?
 
И аз благодаря, тъкмо ми трябваше още един домейн за 2-рият проект, който съм започнал, а преди седмица-две купих и не ми останаха пари. :?:
 
petrov3333 каза:
kriss каза:
Само аз ли не мога да се оправя?

явно - да :D

когато въведеш кода натисни бутона Submit
трябва да ти се появи отгоре съобщение на зелен фон за успешното му добавяне

eros каза:
До автора,трябваше да напишеш източника от където си видял. (predpriemach.com) :lol:

първо - не ме учи
второ - ти като си го видял, защо не го сподели с нас?
трето - за сефте го чувам този форум
четвърто - кода съм го видял от тук - http://www.namepros.com/domain-name-discussion/755775-free-com-net-domain-registration-dd24.html
пето - доволен ли си?
Бях се оправил, но излязох вънка. Благодаря много, че сподели :?:
 
Хора само на мен ли ми се струва, че в един момент ще ги спрат. Като гледам е от май месец. До сега са се регистрирали хиляди безплатно. Аз не бих развил хубаво сайтче на такъв домейн за да не стане така, че в един момент да го пренасочат на някъде. Малко на измама ми прилича.
А пък може и бъдещето да е с безплатни домейни. :)
 
Galli каза:
А пък може и бъдещето да е с безплатни домейни. :)

Силно ме съмнява някой да поддържа огромните DNS сървъри на добра воля :)
 
Обикновенно уловката е като тръгнеш да го подновяваш ще ти струва повече или пък ако наистина предлагат добри услуги то хората регистрирали се, ще си подновят плановете и има възможност да станат редовни клиенти и пак ще си избият парите.
 
Galli каза:
Хора само на мен ли ми се струва, че в един момент ще ги спрат. Като гледам е от май месец. До сега са се регистрирали хиляди безплатно. Аз не бих развил хубаво сайтче на такъв домейн за да не стане така, че в един момент да го пренасочат на някъде. Малко на измама ми прилича.
А пък може и бъдещето да е с безплатни домейни. :)

сериозен проект без 15 лв. за домейн ? :D
силно ме съмнява да прецакат толкова много като пренасочат или изтрият домейните
първо от това няма да спечелят повече от колкото ще загубят
не са от вчера на пазара.
Писах им на съппорта да ги питам нещо и те ми отговориха много бързо!
Мисля, че няма да има проблем.

qazxsw каза:
Обикновенно уловката е като тръгнеш да го подновяваш ще ти струва повече или пък ако наистина предлагат добри услуги то хората регистрирали се, ще си подновят плановете и има възможност да станат редовни клиенти и пак ще си избият парите.

за подновяването на домейн регистриран във yahoo е така
ком за 1 година като го регнеш струва 1 долар, псоле искат 35 за подновяване
но това не бива да ни тревожи, защото като остане 1 месец до подновяване се праи трансфер към бг фирма проимерно, плащаш 15 лв и ти го подновяват и прехвърлят
 
И след година, ако надуят цените си трансферирам домейна в някоя българска компания и пак съм на сметка :) Вече се възползвах
 
След като го добавя в кошницата няма къде да напиша кода. Излиза ми това
http://prikachi.com/images/330/4851330T.png
 

Горе