Коремни мускули.

dubpark

Registered
Със сигурност има хора сред вас, които имам коремни плочки и релефни ръце. Някой от вас би ли ми казал някои ефикасни упражнения за коремни плочки и евентуално ако знае за релеф. От 1 седмица всеки ден пия по около литър прясно мляко за протеини, и ям банани за маса. Тези дни ще си купя бирена мая за да вдигна килограми, и съответно да ги обърна на релеф чрез тренировки. Отделно всяка седмица по 2-3 пъти ходя на тренировки по плуване за около час и половина. Обаче както знаете, ние сме на такова дередже, че дори да сме много ентусиазирани, винаги ни се иска по някакъв по-лесен и бърз начин да стане това. Възможно ли е за приблизително 1 месец да се оформят коремни плочки, или поне добър релеф на ръцете, и ако е възможно с какви нормативки? Благодаря предварително.
 
ходи да тичаш и коремни преси , потърси в гуугъл какви разновидности имат

П.С. това е форум за програмиране , по-вероятно е да получиш по-добра информация във форум на такава тема
 
Зависи колко си голям. Аз сега съм на 14 и всичките ми приятели ми казват че съм доста релефен и имам бицепс, но на външен вид изглеждам слаб. Иначе аз правя от няколко години на ден лицеви, коремни, набирания, 2-3 силови и кофички - всичко на серии. И знам, че е хубаво да се правят през ден, затова и аз правя така. А лицевите и другите преди всеки ден увеличавах с по 1, смисъл примерно в понеделник правя 20 лицеви, а във вторник 21 лицеви. И така до някъв лимит и пак почвам отначало. Но за по- бърз начин май само анаболи и добавки, но това е както казват сега яко химия и е излишно. Все пак нека и по- разбиращите дадат мнение.
 
Релеф се прави изключително лесно, стига да имаш коремни мускули и да трябва просто да ги изкараш. Сега съм се надъхал да го направя. Трябва да пиеш възможно най-много течности (пия над 6л вода на ден), кардио (тичане/скачане на въже) и хапвай повече плодове и зеленчуци. Иначе има доста по-ефективни упражнения от коремните преси. Виж в youtube имаше едни, които се правят за 6 минути и бяха разделени за начинаещи и напреднали.
 
За коремни мускули трябва добра диета, тичане, и здрави тренировки поне 3 пъти в седмицата. :?:
 
dubpark каза:
От 1 седмица всеки ден пия по около литър прясно мляко за протеини, и ям банани за маса. Тези дни ще си купя бирена мая за да вдигна килограми, и съответно да ги обърна на релеф чрез тренировки.
Нещо не ми се виждаш много наясно със нещатата ама хич. :)
 
dashe каза:
dubpark каза:
От 1 седмица всеки ден пия по около литър прясно мляко за протеини, и ям банани за маса. Тези дни ще си купя бирена мая за да вдигна килограми, и съответно да ги обърна на релеф чрез тренировки.
Нещо не ми се виждаш много наясно със нещатата ама хич. :)
Що бе? От млякото и бананите ще усвои страшно много протеини хахахах
 

Горе