Препоръчайте ми лаптоп до 1000 лв.

Спам форум
ventsi34
Потребител
Потребител
Answers: 11

Post by ventsi34 » Mon Jun 18, 2012 3:10 pm

Хора за това написах на няколко пъти не искам да влизам в спорове всеки знае, че всички лаптопи се правят в Китай в момента и единствено късмета е важен при закупуването за това колко време ще издържи. Но по личната ми статистика са доста зле за това давам такова мнение много може да се говори по тази тема за това да не започваме спор...

vinsbg
Гуру
Гуру
Answers: 51

Post by vinsbg » Tue Jun 19, 2012 6:02 am

ventsi34 wrote:Хора за това написах на няколко пъти не искам да влизам в спорове всеки знае, че всички лаптопи се правят в Китай в момента и единствено късмета е важен при закупуването за това колко време ще издържи. Но по личната ми статистика са доста зле за това давам такова мнение много може да се говори по тази тема за това да не започваме спор...
Това е така, спор няма. На 90% сигурно от стоките са от Китай.
Аз също изказах лично мнение, защото работех докато учех 1г и половина и продавах предимно лаптопи.
От да кажем 100 бройки продадени Acer имам 1 върнат заради изгоряла защита при токов удар. Другите докато бях там на работа не са ми връщали за сервиз.
Но, както каза нещата наистина станаха на късмет. Преди не беше така, а сега може и най-скъпия лаптоп да вземеш и след 2-3 месеца да сдаде багажа, а може и години наред да няма проблеми.

vojda_na_inkite
Нов
Нов

Post by vojda_na_inkite » Tue Jun 19, 2012 8:41 am

Да марката не е от значение в днешно времевсичко се взима на късмет ;)

MontefuckeR
Шаман
Шаман
Answers: 158

Post by MontefuckeR » Fri Jun 22, 2012 7:15 am

По мой наблюдения HP много греят и загряват...

Един глас за Asus от мен!

Vladkata
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 70

Post by Vladkata » Fri Jun 22, 2012 8:12 am

Аз бих те посъветвал да си вземеш Dell Inspiron. Изключително добра серия, аз ползвам такъв и съм много доволен. И те съветвам да не чакаш, а да си го взимаш, защото и аз така преди само чаках и си чаках :D... Винаги ще излиза нещо ново и по-евтино ;)

shukri_93
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 69

Post by shukri_93 » Fri Jul 06, 2012 7:00 am

Мерси много за отделените мнения! :)
Взех си ето такъв:
http://pcstore.bg/laptopi/TOSHIBA-7/TOS ... D0%BD-2949

trops
Нов
Нов

Post by trops » Tue Jul 02, 2013 6:47 pm

Доста модели има на пазара в момента, някой ще ми препоръча ли качествен лаптоп, здрава машина до 700-800 лева. Нищо особено не търся, просто искам да не ми създава ядове

StormBreaker
Шаман
Шаман
Answers: 344

Post by StormBreaker » Tue Jul 02, 2013 9:13 pm

Vladkata wrote:Аз бих те посъветвал да си вземеш Dell Inspiron. Изключително добра серия, аз ползвам такъв и съм много доволен. И те съветвам да не чакаш, а да си го взимаш, защото и аз така преди само чаках и си чаках :D... Винаги ще излиза нещо ново и по-евтино ;)
Само да се внимава, че на някои пластмасата им е доста мека и капака може лесно да се счупи ако не се внимава.

lubosimeonov
Нов
Нов

Post by lubosimeonov » Sun Nov 27, 2016 9:37 pm

Искам да купя на дъщеря си лаптоп за Коледа, но не мога да си позволя да е много скъп. Максимум 900-1000лв. Бихте ли ми препоръчали някой модел?

dakata__92
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 126

Post by dakata__92 » Mon Nov 28, 2016 1:42 pm

Аз съм с Toshiba Satellite C660 вече 6 години и не съм имал никакви проблеми с него. На приятелката ми взехм Toshiba Satellite L50 по спомен и също не е имала проблем с лаптопа. Железни са. Имат стабилно охлаждане и не се налага да се притесняваш, че може да се изключи, заради висока температура. Два Асуса идваха при мен с диагноза прегряване, HP-тата са скъпи а параметрите им са по-нисички спрямо цената на други модели. Dell не ме кефят много като марка но стават. Бягай от Aser и Леново за момента. Имат хубави модели, но те са по-скъпички. Като цяло са как да кажа масови, но и масово се ремонтират. Качеството ушка им е завишено на последък с последните им модели, но още не бих дал 700 кинта за такъв. Тошибите серия Л са супер и параметрите са им добри. Само си избирай с хубави панти на монитора, че има някакви странни панти и не ми вдъхват доверие за стабилност. Абе от Тошиба съм доволен и затова ти я препоръчвам, 3 тошиби има из нас и не са ходили по сервизи. :?:

Post Reply