Други болни?

IzKuFeLiQqQqQ

Registered
*кашлук*...ебахти... направо на моменти ми тежи на дробовете... Тва че ся не пиша нищо е щото ме мързи де... Иначе някой друг болен? Щото тука във Варна всеки 2ри или е болен или се разболява... :D Някъв грипец с хрема и кашлица е плъзнал... има оплаквания от корем... И общо взето, туй време ни разката мамата... Та при вас колеги как е с здравето?
 
При мене почти всички колеги са болни, аз се държа ( да чукна на дърво ). Иначе и тази промяна на времето се отразява много кофти ... 3 дни 10-15 градуса, 3 дни 25 градуса ...
 
gLaVoReZa каза:
Аз също съм болен, но не от грип, а от настинка.


Дойдох 2 дни за изпитите ми във Варна и почна да ме боли глава и да ми е лошо. Вие там трябва да ви отцепят под карантина да стоите :D
 
Има няк'в вирус. И аз, както колегите ми и доста познати и приятели бяхме болни. Даже още си кашлям. Първо температура , после кашлица и синузит. Ама минава, яко чай.. т.е. в Монтана.
 
papyrus_kn каза:
Meн ме хвана хремата, но по принцип всяка година по това време имам :D
И аз съм си така с хремичка но то при мен е съвсем нормално винаги имам хрема ама иначе здрав като бик :D
 
Какво му има на времето? Аз още съм си по къси гащи и тениска? :D

Особено днес, времето беше уникално топло. Като за октомври. Трябва да се стегнете малко, момчета, калявайте се, че ледена епоха ще ни застигне, скоро, скоро. Сид идва. :D
 
Fakeheal каза:
Какво му има на времето? Аз още съм си по къси гащи и тениска? :D

Особено днес, времето беше уникално топло. Като за октомври. Трябва да се стегнете малко, момчета, калявайте се, че ледена епоха ще ни застигне, скоро, скоро. Сид идва. :D
Не знам от къде си,но при мен беше супер студено :D блуза и яке + дънки .И беше г/д добре :D
 

Горе