Търся цената на следната диодна крушка

chepa

Registered
http://web-tourist.net/userfiles/5/4957.jpg

Това е крушката и искам да попитам дали някой знае цената, за да не се разкарвам по магазините да питам, а г/д да имам представа каква цена трябва да е. Крушката ми трябва на 220V.
 
Здравей, същата си я закупих за 40 стотинки от Аудиомания в Русе. Купих 40 такива крушки и се сещам че бяха ми останали 4-5 защото използвах такива за компютъра ми но ще видя да ги потърся ако ги намеря направо ще ти ги пратя всичките доставката ще си я поемеш ти.
 
Че той, ако си ги намери в магазин ще му излезе по-евтино. Тя доставката ще е предполагам към 5лв.
 
@TryMe e прав доставката независимо какво е винаги е 5лв минимално... Ще видя утре като се кача в апартамента ще проверя.
 
Аз ще отида утре да си потърся не ги търси в апартамента ти, но все пак мерси. Аз прочетох, че ще пратиш всичките 40 ;д :oops:
 
Това не е диод, а е халогенна лампа!
По магазините за електрокомпоненти 100% има, ама това за 220В нещо не ми се вярва да е на толкова. По-скоро на 12 волта(на лампата трябва да пише, ако не - то на уреда, от който си я извадил)
 
rosko каза:
Това не е диод, а е халогенна лампа!
По магазините за електрокомпоненти 100% има, ама това за 220В нещо не ми се вярва да е на толкова. По-скоро на 12 волта(на лампата трябва да пише, ако не - то на уреда, от който си я извадил)

Това е, че на майка ми и трябва за заведението, а то не е тук в България. Тази не е на 220V, но тя на толкова иска.
 
Е добре, тя иска 220V, ами ако има един траф(трансформатор), който снижава, полза от тези 220V няма да има. Но вие си знаете заведението, предполага се, че ще знаете къде какви тоци отиват.


П.П. Сега видях за какви говориш. Тези мисля, че си бяха на 220V, много светят и не дават да ги сложиш. Много бързо започват да греят. Ние на някои асансьори слагаме и то докато го мушнеш като хората и ти изпържва пръстите.
 
Под 50 стотинки са на 12 волта, малко над левче са на 220, има ги във всяка железария. С различна деблина на карчетата са за да не можеш да ги сбъркаш :)
 

Горе