Въпрос относно протеин

Спам форум
montana
Потребител
Потребител

Въпрос относно протеин

Post by montana » Mon Nov 19, 2012 6:40 pm

До сега не съм употребявал никакви добавки, но вече е време да заякна малко.. последните 2-3 години ям колкото мога и без да пробирам, но нито грам не се лепи по мен.

Ето и два въпроса:

1. Ако пия протеин , но не тренирам често във фитнес, ще кача ли килограми?

2. Какъв протеин ще ми препоръчате (ако може и линк)

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Re: Въпрос относно протеин

Post by Admin » Mon Nov 19, 2012 7:15 pm

montana wrote:До сега не съм употребявал никакви добавки, но вече е време да заякна малко.. последните 2-3 години ям колкото мога и без да пробирам, но нито грам не се лепи по мен.

Ето и два въпроса:

Ще страдаш много. Да знаеш.
Ще успееш не се притеснявай.
Ще качиш , ще намажеш, ще се надуеш и ще дойде ден да станеш просто един плондир с разбит метаболизъм.

АКо ще тренираш. Тренирай.
Слабите хора са здрави хора.
Ако такъв ти е гена просто тренирай за да натрупаш малко мускули.
Малко.
Яж колкото ти се яде.
Ако си под 18 години не прави нищо нелепо. Не пий нищо.
Това, че не се харесваш не значи, че си грозен или недоразвит.
Това дето го дават по телевизията понякога е грешно, а това дето виждаш по българските улици е даже смешно.

montana
Потребител
Потребител

Post by montana » Mon Nov 19, 2012 7:26 pm

Проблема е , че съм на 21 години , а тежа само 61 кг. при 177 см. височина.
Пък и професията ми изисква да съм по-як и много издръжлив. И на мен ми се иска да НЕ пия никакви гадости които могат да ми съсипят черния дроб и бъбреците, но само с ядене не знам как ще стане.

Battleman
Нов
Нов
Answers: 15

Post by Battleman » Mon Nov 19, 2012 7:27 pm

Пушиш ли?

montana
Потребител
Потребител

Post by montana » Mon Nov 19, 2012 7:34 pm

Battleman wrote:Пушиш ли?
Много рядко. По 1 кутия на 2-3 седмици.
Значи миналата година на 27. 12 . 2011г. ги спрях до тази година септември месец, но така и не качих нито грам. След това почнах да пуша само когато пия кафе. Даже понякога има периоди където не пуша по 3-4 дни.

Vladislaw
Нов
Нов

Post by Vladislaw » Mon Nov 19, 2012 7:44 pm

Ако не тренираш, няма смисъл да си взимаш протеин.
Разгледай ги тук http://www.silabg.com/bg/list/cid/14/order/4 , хвърляй няколко погледа и на коментарите от хора използващи продукта. :)

tedo96
Гуру
Гуру
Answers: 219

Post by tedo96 » Mon Nov 19, 2012 7:50 pm

admin wrote:
montana wrote:До сега не съм употребявал никакви добавки, но вече е време да заякна малко.. последните 2-3 години ям колкото мога и без да пробирам, но нито грам не се лепи по мен.

Ето и два въпроса:

Ще страдаш много. Да знаеш.
Ще успееш не се притеснявай.
Ще качиш , ще намажеш, ще се надуеш и ще дойде ден да станеш просто един плондир с разбит метаболизъм.

АКо ще тренираш. Тренирай.
Слабите хора са здрави хора.
Ако такъв ти е гена просто тренирай за да натрупаш малко мускули.
Малко.
Яж колкото ти се яде.
Ако си под 18 години не прави нищо нелепо. Не пий нищо.
Това, че не се харесваш не значи, че си грозен или недоразвит.
Това дето го дават по телевизията понякога е грешно, а това дето виждаш по българските улици е даже смешно.
Няма нищо лошо в протеина. Това не са анаболи. Няма голяма разлика дали ще ядеш пържоли или ще пиеш протеин, е да едното е съсдадено по синтетичен начин, но не е вредно. Иначе ако не тренираш редовно няма смисъл.

t0shk0
Турист
Турист

Post by t0shk0 » Mon Nov 19, 2012 8:05 pm

Аз откакто започнах да пия витамини и да тренирам редовно нещата ми се наредиха страшно много. Започнах да трупам мускулна маса още на 2-та седмица след началото, а в същото време и коремчето ми започна да изчезва. Живи и здрави до нова година ще съм нов човек. Откакто започнах да тренирам и да пия B и C витамини всеки ден ми се отвори апетит, а пък и аз си угаждам. Наистина се стремя без биричка, газирано и много тестени изделия, но понякога си вземам и си хапвам.

Въпросът е в това, че ако започнеш да тренираш, за да качиш маса трябва да си хапваш, най-вече пилешко, яйца и др. Поне на това наблягам аз. Пък и смятам, че като започнеш усилени тренировки гладът ще дойде сам, въпросът е само да не прекаляваш и да си постоянен. Както каза admin като ти е в гените да си слаб много маса няма да качиш, пък и няма да е полезно за самия теб.

Всичко се постига с много труд, постоянство и упоритост :) Успех!

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Post by Admin » Mon Nov 19, 2012 8:19 pm

tedo96 wrote: Няма нищо лошо в протеина. Това не са анаболи. Няма голяма разлика дали ще ядеш пържоли или ще пиеш протеин, е да едното е съсдадено по синтетичен начин, но не е вредно. Иначе ако не тренираш редовно няма смисъл.

Ми не е пържоли със сигурност. Едното е създадено по синтетичен начин и се приема от организма в последните 20 години.
През останалите 13 милиарда години никое друго същество не е приемало синтетично направен протеин.
Но да. Не е нещо от което да умираш от страх но всичко извън нормата е вредно.
Мед, овесени ядки и ако щеш и вода.

Ако ще иска да напълнее малко и маса да налее е достатъчно да почне да яде повече ориз с месо . Стиа да обича.
Пълнени чушки с ориз, ориз с пилешко, ориз без нищо и така.
Евтино и гарантира качване на килограми особено в комбинация с месо или кайма.
И сила дава казвам ти ставаш робот на другият ден.
Едни искат да са слаби, други дебели, трети искат да приличат на арнолд.
Всеки иска това което няма ама не е сигурно дали това което няма е добро или лошо.

eros
Потребител
Потребител

Post by eros » Mon Nov 19, 2012 8:52 pm

И аз бях като теб само,че и по зле.. 180 висок и държах 56-60 кг; сега съм 183см 72 кг . Трябва да намираш нещо,което да ти възбужда апетита.. От около 2 месеца си намерих моя начин и ям като прасе,вече съм 72кг и аз трябва да се отправя към фитнеса,но ме мързи все още .. :?

Post Reply