Избор на хостинг компания

bobonik

Registered
Здравейте.
Бих искал да ми помогнете с избор на нова хостинг копмания, поради простата причина, че от суперхостинг ме отрязаха (след 6 месеца, използване на техни услуги), поради причината, че съм качил онлайн игра на техния сървър. Сега съм принуден да си търся нов и се надявам да помогнете :). Трябва ми евтин хост, задължително с Cron Jobs и месечен трафик около 20-30 ГБ.
 
За игри мисля че само Host.bg пускат и като цяло ти ги препоръчвам.
И силно НЕ ти препоръчвам ICN - само мъки с тях ... :?:
 
SveXteZ каза:
За игри мисля че само Host.bg пускат и като цяло ти ги препоръчвам.
И силно НЕ ти препоръчвам ICN - само мъки с тях ... :?:
Аз пък използвам ICN от две години и мога да заявя, че до сега съм нямал никакви проблеми с тях. Онлайн подръжката винаги са ми помагали пък и на всичко отгоре тарифните планове са им най-евтини, но винаги e въпрос на вкус :)
 
Аз пък използвам ICN около 7 години вече. Един единствен път не се е случвало да имам проблем, а си ползвам хостинга ежедневно, ежесекундно. Имам 3 хостинга и 6 домейна в момента - никакви проблеми.

Съпорта ми вършат работа както в 6 сутринта, така и в 4 през нощта, постоянен бекъп, цпанел .. не знам какви мъки си имал :)
 
Аз използвама ХОСТ БЪЛГАРИЯ и съм много доволен от тях.
Никакви проблеми при съпорта, ако нямаш възможност да заплатиш за цяла година , можеш само за 1-2-3 месеца.
И си има всичко, вкл. и CronJob :)
 
Проблема е, че ми трябва хостинг компания, която ще ми позволи да си хоствам играта там. При ICN няма как да стане, въпреки че ми харесват.
 
Повечето себе уважаващи хостинг компании няма да ти позволят да хостваш такава игра на споделен хостинг. Позволяват на VPS.
 

Горе