Имали шанс да оцелея

NevarMore

Registered
Хванах се на бас с приятели че ще изпия един литър Джони ..... какъв ми е шанса да оцелея ..... Изпивал съм половин литър водка и не ме хвана имам ли шансове и да пазя ли стая в токсикологията ?:)
 
NevarMore каза:
Хванах се на бас с приятели че ще изпия един литър Джони ..... какъв ми е шанса да оцелея ..... Изпивал съм половин литър водка и не ме хвана имам ли шансове и да пазя ли стая в токсикологията ?:)

На 16 аз така до болницата стигнах. Но оцелях някак.
С ракия беше тогава. Джони имаше само в корекома.
След това 15 години не пих ракия грам, защото имах непоносимост.
Ако искаш да откажеш пиенето от раз за следващите 10 години сегас е моментът да го направиш (ако оцелееш де).
Вредите на черният дроб не ги знам какви са ама главата боли много.
 
За какво време ще се пие? Ако е за една вечер няма проблеми. :)
 
NewGuy каза:
За какво време ще се пие? Ако е за една вечер няма проблеми. :)
Да толкова ...... не досега не съм пил толкова много,аз по принцип много трудно се напивам и те решиха да видят реално така ли е
 
и аз мислех че както по клипчета на екс и викам със сигурност си мъртъв
ако го пиеш цяла вечер няма проблем пийваш повечко танци и ще те хване ама няма да си толкова пиян.
е така с едни приятели се събрахме 5 човека изпихме 2.8л уиски и малко над 2 кила ракия и едвам съм се прибрал защото 300-400 грама бяха наекс

Един Съвет не пий уиски или какъвто и да е тврърд алкохол с енергийна напитка
П.С пиши после да видим какво е станало как си що си
П.С2 сутринта като станеш бодваш 5 яйца и ще си готов за още :Д
 
paco92 каза:
и аз мислех че както по клипчета на екс и викам със сигурност си мъртъв
ако го пиеш цяла вечер няма проблем пийваш повечко танци и ще те хване ама няма да си толкова пиян.
е така с едни приятели се събрахме 5 човека изпихме 2.8л уиски и малко над 2 кила ракия и едвам съм се прибрал защото 300-400 грама бяха наекс

Един Съвет не пий уиски или какъвто и да е тврърд алкохол с енергийна напитка
П.С пиши после да видим какво е станало как си що си
П.С2 сутринта като станеш бодваш 5 яйца и ще си готов за още :Д
Хах добре ще пиша ..... нахъса ме да го изпия :D
 
Излагация голяма пада с тая пиячка. Не ли си е биричката :D
 
@debian то аз обичам биричка... ама тя нещо не се разбира с другите си алкохолни приятели....
2 по 2 литра бира с един приятел и после 1 литър ракия... иии ефекта беше брутален... имам черни петна от вечерта... а на другият ми се искаше да умра :D :D :D :D

@NevarMore ако ще пиеш - само 1 алкохол недеи го смесва.... и ще оцелееш :D
А има и едни хапчета незнам как се казват... пиеш едно от тях и по трудно се напиваш или една лъжичка олио... ии нищо ти няма :)))
 
По малко и с ВОДА ... цяла вечер си го пии и няма да има проблеми.
 
debian каза:
Излагация голяма пада с тая пиячка. Не ли си е биричката :D

971797_4245230187272_1399266277_n.jpg


:D:D
 
qazxsw каза:
Тия твойте приятели май трябва да ги смениш.

+1

Не го разбирам това да се напиваш като свиня, за да "докажеш" нещо на някой. Ако това ви е разбирането за мъжество значи нещо (ви) е сбъркано :?
 
StormBreaker каза:
qazxsw каза:
Тия твойте приятели май трябва да ги смениш.

+1

Не го разбирам това да се напиваш като свиня, за да "докажеш" нещо на някой. Ако това ви е разбирането за мъжество значи нещо (ви) е сбъркано :?
никой не е казал че го правим да се покажем на някой ,просто събираш се пийваш малко повечко и от там се почва още малко още малко и така цяла вечер весело ,сега тука си споделяме историите хем и малко да се позасмеем а не да се покажем какви пиячи сме я
 
paco92 каза:
StormBreaker каза:
qazxsw каза:
Тия твойте приятели май трябва да ги смениш.

+1

Не го разбирам това да се напиваш като свиня, за да "докажеш" нещо на някой. Ако това ви е разбирането за мъжество значи нещо (ви) е сбъркано :?
никой не е казал че го правим да се покажем на някой ,просто събираш се пийваш малко повечко и от там се почва още малко още малко и така цяла вечер весело ,сега тука си споделяме историите хем и малко да се позасмеем а не да се покажем какви пиячи сме я

Коментирам конкретно това, че се хващат на бас колко могат да изпият :)
 
paco92 каза:
deam0n каза:
debian каза:

Мани ония бири едвам ги изпихме за 1 нощ :Д
ей така с едни приятели за риба с нощувка 27 бутилки бира само 2 останах имаше бая купон :Д

мхм да бе в багажника на колата има само 30 двулитровки :Д отделно имаше още към 10-15 :Д накрая на никой не му се пиеше повече бира ама ги свършихме де .
 
където се вика като сме най зле тъй да сме аааа :Д :Д
важното да е с приятели и да е добро икарването
 
paco92 каза:
където се вика като сме най зле тъй да сме аааа :Д :Д
важното да е с приятели и да е добро икарването
Така е :) сега за неделя се предвижда ...
 

Горе