От Терминал 2 до Централна Автогара София

qazxsw

Registered
Здравейте,

Утре ми е полета до България и дочух, че заради стачките пътя от терминал 2 до централна автогара може да е блокиран. Някой в София може ли да потвърди това?
 
qazxsw каза:
Здравейте,

Утре ми е полета до България и дочух, че заради стачките пътя от терминал 2 до централна автогара може да е блокиран. Някой в София може ли да потвърди това?

Не се притеснявай ако пристигаш през деня преди 18-19 часа. И не си хващай такси!
 
Полета каца 13:30 , но го слагам закаснение ако има с излитането и после чакането за багаж 15:00 , че ще изляза от летището.

Аз точно такси мислех да хвана, преди гледах по новините, че има такива със завишени тарифи да лъжат чужденците, но до колкото разбрах са се оправили с тях, а пък и аз преди да се кача ще го питам колко пари ще вземе до автогарата за всеки случай.

Някакви алтернативни методи има ли?
 
Хващаш автобус 84 или 284 от летището, и с тях си отиваш директно в центъра. Пък от там си ходи където искаш. Съвсем скоро ще има и метро от летището докъдето искаш. Сега го копат.
 
@Fakeheal е като Carl "CJ" Johnson от GTA, присъства на всяка мисия и все успешно завършват :D
 

Горе