Среща на туристи на живо извън neta - 2015

Ще дойдете?

  • Да

    Votes: 0 0.0%
  • Не

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    0

index

Super Moderator
От много време се знаем, с някой съм работил ( и работя в момента ) както в фирма/на работа/, така и свободни начела....


Да се съберем някъде да се видим всички? ( И този път devent да не плаши StormBreaker и той не бяга! )
 
Въпроса от анкетата не е много подходящ ...

"Ще дойдете ли?"
- Къде ?!?!?

Едно е да седиш и да искаш и да отбележиш "ДА" , но след 1 седмица като се уговори да е в гр.София еди си къде ии накрая ще отидат 2ма човека ...
Идеята ми е , че за да питаш подобно нещо е хубаво да се отбележи първо място , за да може адекватно всеки да прецени за себе си (дали ще има възможност) и да отбележи правилния отговор .
 
Да, съгласен съм. Първоначално идеята ми е да съберем хора които са "ЗА" и биха имали желание. След това ще се уточни място и дата.
 
Бих дошъл, но има два въпроса, които всеки си задава - кога и къде. "Да"-та ще се съберат, но се подготви за голяма дискусия относно двата въпроса..

Другия вариант, който съм виждал в други форуми при организиране на такива събития е да се сложат точна дата и час и да не се пипат, независимо от мнението на юзърите, но тогава шанса никой да не дойде не е малък. Хубаво ще е и админа да е там.
 
Ами аз съм малко по-либерален (и в повечето пъти си патя...) и питам за всяко нещо...
( И сега се сещам, че нямаше да е лошо да искам някакво разрешение от админа, защото този път май ще ям бой :D А пък с него не бива шега)

Предлагам да е в първата събота/неделя на Април, в София. Така ще можем да се съберем ако има хора от различни градове, и няма да е в работно/учебно време.

Доволни? Не доволни? Коментар под поста ми :)
 
Хах, това с София си е направо "локална сбирка". Такива събирания се организират малко по към централна България.. :?:
 
Soul_Stealler каза:
Колко бири ти дължа + лихвите по тях?
по една бира всеки път когато си ми обеща - около 10 бири
по една бира за всеки път когато съм ти звънял и си ми затворил или по-късно си ми се обадил - 6-7
тотал - 16 бири

нека да ги умножим по 1000 за да е по-лесно смятането от тук на сетне :
http://www.moitepari.bg/Kalkulatori/Krediten_Kalkulator.aspx?s_=QlpoNDFBWSZTWZQWa7sAABg%2fygAAggB%2fECQkVACuI95gGABQCGAAIACEGKJoNR6R6IN6ppkyGQJSQ0AAAANA0reNPkEkuBrgKdaEkkYxdYdGxTwPMCZWmFQcTgTS%40yM7eU%40eQngGBLSBMs1kS4nsxNAq9DVNjmGERS3NibclhWCPMFQihirXREnYiOUNAaAeB8GQdh8DQ%2fF3JFOFCQlBZruw#details

отговора го раздели на 1000 за да се върнеш към бирите :)
 
Немога да си спомня кога беше последната среща... 2008 или 2009г. във Велико Търново. Но бяхме 6-7 човека :)
 
Първата събота на Април :)
Да се съберем към 10-11, на попа в София, и от там ще решим зависимост колко сме къде да идем?
Другото което ми идва на ума са пилоните на НДК ?
 
Баси разпасаната работа, честно! Пишеш - 36-ти Неделя в 9:54 сутринта на пресечката на Алабин и бул. България (нищо, че не се пресичат, това е само пример), намираща се в София, Европа, Земя, Слънчева система, Млечен път; Пощенски код 184275462467160. Пускаш анкетата и гледай какво става! Ще станеш милионер, човече! Ако взимаш по 1 левче такса вход, 10 000 програмисти да дойдат, това са ти 10 000 лв. от въздуха. 100 000 програмисти да дойдат, прави си сметката. Има хляб в тези срещи.

А ако определиш мястото на срещата да е на Венера ще дойдат още повече хора. Планетата много прилича на Земята, като размер и състав. Единствените кофти неща са, че въздухът е малко мръсен - 98% въглероден диоксид, но пък заради него, на повърхността е лято. От жегата и цялата вода на планетата се е изпарила, ама и без това на мен д-р Радева ми е забранила да пия вода.
 
gLaVoReZa каза:
Баси разпасаната работа, честно! Пишеш - 36-ти Неделя в 9:54 сутринта на пресечката на Алабин и бул. България (нищо, че не се пресичат, това е само пример), намираща се в София, Европа, Земя, Слънчева система, Млечен път; Пощенски код 184275462467160. Пускаш анкетата и гледай какво става! Ще станеш милионер, човече! Ако взимаш по 1 левче такса вход, 10 000 програмисти да дойдат, това са ти 10 000 лв. от въздуха. 100 000 програмисти да дойдат, прави си сметката. Има хляб в тези срещи.

А ако определиш мястото на срещата да е на Венера ще дойдат още повече хора. Планетата много прилича на Земята, като размер и състав. Единствените кофти неща са, че въздухът е малко мръсен - 98% въглероден диоксид, но пък заради него, на повърхността е лято. От жегата и цялата вода на планетата се е изпарила, ама и без това на мен д-р Радева ми е забранила да пия вода.
Остави я д-р Радева, че на цял град ни прави кардиограми... :D :D :D
 
Ама д-р Радева - жената легенда, или някаква друга със същата фамилия? Легендата - "Кой ти пие вода бе братко, водата съдържа микроби!"... :D
 

Горе