Ей тва е нещо което колкото и да знаеш HTML не можеш да го..

comandor

Registered
http://funtime.free.bg/megic.html
Ей тва е нещо което колкото и да знаеш HTML не можеш да го направиш.Следвайте инструкциите.50 пъти го направих и 50-те ме разби.
 
готино Java скриптче :)

Само ми е интересно как ще се получи 99 като трябва да си намислим 2цифрено число и да извадим от него съставните му числа... :roll: :shock:
 
Хаха!Много е елементарно :wink: Я си направи сметката колко от числата които са дадени,е възможно да се получат :wink:
След това виж знаковете на тези числа!О_о! чудо!Ама на всяко от тези числа знакът е един,просто се сменя всеки път и това ви кара да си мислите че е магиа :wink:
 
fena каза:
Какво общо има html? това е JS :wink:
Хахахах :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ми да...
иначе е зЪребяФка ама заглавието на темата не е свързано с него....
 
При мен , между другото, се получава винаги!Нещо бъркате в сметките май...
 
ако ще и 100 пъти да го направиш и 100-те ша те разбие ;)

нищо особено не е това освен проста математика :wink:

като тръгнеш от това че двуцифреното число може да се представи като (10*x+y)
виж като извършиш операциите които са описани, какво можеш да извадиш от полученото пред скоби - след това виж числата които отговарят на получения израз с какви символи са.
ако помислиш малко, може и да откриеш как стават нещата.
направи си сметка, че което и двуцифрено число да избереш, като извадиш съставните му числа остава число, на което сбора на съставните му числа е 9, а точно тези числа(сбора на които дава 9(2)) се делят на 9.
а сега погледни таблицата и ще видиш, че всички числа дето се делят на 9 са с един и същ знак.
по-точно не са всички еми само тези които могат да се получат в резултат от двуцифрено число и посочените операции...
отделно вече е направено след всеки рефреш да се мени знака

ако трябва да сме точни тея сметки се наричат - сравнение с 0 по модул 9
 
извинявам се ама това е раздела за програмиране не "дъра бъра" ако има някакви въпроси питаите ако не да местя темата в правилния раздел
 
Това го има и тук http://www.zaigravka.com/orakul/
Знам го от доста време и мисля че е много яко.

PS: как е направено това , че да познава ?
 
rusi_mc каза:
Това го има и тук http://www.zaigravka.com/orakul/
Знам го от доста време и мисля че е много яко.

PS: как е направено това , че да познава ?
Пълна тъпотия ;) нищо не познава всичко е на случаен принцип..
Винаги в такива раоботи има "ирпрати това на едиски колко души за да ти се збъдне желанието" Аз пък им казвам суеверието е за тие които си варвят :)
 
ва епълна лижа! Измисляй си всеки път едно и също число и ще видиш че няма да познва
 
pcmaistor каза:
ва епълна лижа! Измисляй си всеки път едно и също число и ще видиш че няма да познва
Айде а, то ти прониква в мозъка ! Изтръгва мислите ти чрез JS-то и го използва при кликането ! Не е лъжа :lol:
 
Неможе да е съвпадение.
Пробах го 20-30 пъти и се познава.
Ако това е съвпадение си режа главата. :evil:
 
Ако просто си намислиш число - никога няма да го познае :wink: . Трябва да следваш точно инструкциите :wink:
 
Ами то и да следваш инструкциите пак неби трябвало да разбере какво си мислиш...се пак не пишеш нищо и никъде..бах мааму ... много заинтригуващо това.
 
Access по горе обясни защо винаги познава - винаги като следваш инструкциите числото, което ти се получава се дели на 9, а всички числа делящи се на 9 са с един и същи знак...


Magic...no, I don't think so
 
Soul_Stealler каза:
Access по горе обясни защо винаги познава - винаги като следваш инструкциите числото, което ти се получава се дели на 9, а всички числа делящи се на 9 са с един и същи знак...


Magic...no, I don't think so

Soul_Stealler, да ама май няма кой да прочете ;)

:?:
 
тотално се обърках и аз :cry:
винаги когато следвам инструкциите до края се получа , а когато просто така ги минавам не се получава .. има няква уловка ама де да я знам :?
 
Access каза:
ако ще и 100 пъти да го направиш и 100-те ша те разбие ;)

нищо особено не е това освен проста математика :wink:

като тръгнеш от това че двуцифреното число може да се представи като (10*x+y)
виж като извършиш операциите които са описани, какво можеш да извадиш от полученото пред скоби - след това виж числата които отговарят на получения израз с какви символи са.
ако помислиш малко, може и да откриеш как стават нещата.
направи си сметка, че което и двуцифрено число да избереш, като извадиш съставните му числа остава число, на което сбора на съставните му числа е 9, а точно тези числа(сбора на които дава 9(2)) се делят на 9.
а сега погледни таблицата и ще видиш, че всички числа дето се делят на 9 са с един и същ знак.
по-точно не са всички еми само тези които могат да се получат в резултат от двуцифрено число и посочените операции...
отделно вече е направено след всеки рефреш да се мени знака

ако трябва да сме точни тея сметки се наричат - сравнение с 0 по модул 9
Човек ти обясни необяснимото :wink: разбрах ти всяка дума и е точно така.Сега като се загледах наистина е така.А за HTML се извинявам.Все още не познавам JS и затова така помислих... :oops:
 

Горе