Новата графа

Спам форум
Fakeheal
Гуру
Гуру
Answers: 351

Post by Fakeheal » Tue Nov 14, 2017 10:28 am

Само да спомена, че чух слухове, че този проект не е на админ и админ вече не е админ. Хубаво е да се правят промени, но проект, който е на толкова години, може да бенефицира като се допитат до потребителите.

ПС: Молбата ми от по-горе все още важи.

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Post by Admin » Tue Nov 14, 2017 11:47 am

Fakeheal wrote:Само да спомена, че чух слухове, че този проект не е на админ и админ вече не е админ. Хубаво е да се правят промени, но проект, който е на толкова години, може да бенефицира като се допитат до потребителите.

ПС: Молбата ми от по-горе все още важи.

Изтрих темата, защото оправих проблема.
Даже май не я изтрих ами я преместих.

Щом държиш да я виждаш и има някаква полезност за теб ще ти я отключа специално. На мен не ми пречи.

За жалост не мога да изтъркам акаунтът ти по ред причини но щом не искаш да пишеш повече аз не мога да те накарам насила.

dakata__92
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 126

Post by dakata__92 » Tue Nov 14, 2017 1:35 pm

От цялата работа е жалко само, че форумът умира поради липса на всякакъв вид нововъведения и интересни уроци.

teroristd
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 83

Post by teroristd » Tue Nov 14, 2017 2:01 pm

dakata__92 wrote:От цялата работа е жалко само, че форумът умира поради липса на всякакъв вид нововъведения и интересни уроци.
До някъде съм съгласен, но според мен ценни са хората които помагат във форума. Уроци в нета бол, но никой не се е научил да програмира само с тях. Не е лошо да се пуснат нови уроци, но това пак зависи от хората. Все някой трябва да седне да ги направи. Щом проявяваш инициатива Дака, направи една серия уроци, пък може някой да последва примера ти :).

Revelation
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 62

Post by Revelation » Tue Nov 14, 2017 4:15 pm

Колко е готино да изтървеш драмите. Уроци вече трябва да се правят, н е колкото да има нещо, а да има нещо качествено направено. Но тези, които могат да го направят, нямат времето да се занимават.

dakata__92
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 126

Post by dakata__92 » Tue Nov 14, 2017 4:55 pm

Ключовата дума беше "интересни". Тоест липса на интересни уроци, но не визирам само тях а най-вече липсата на нововъведения в този форум. Той не се развива а само се поддържа там нещо да не е без хич. По-скоро обединяваща и оформящата дума, описваща от много време насам форума е "липса". Липсват прекалено много неща. Относно уроците, аз не се смятам за правилният човек, който може да ги пише. Да много неща знам и съм научил, вероятно бих се справил с изготвянето на материалите, но смятам себе си все още за обучаващ се в много области и не смятам, че бих бил полезен в този аспект. Да помагам по теми и проблеми на активни членове, да, но не и да създавам учебни материали. :)

Post Reply