Перущица-2020

Това ми напомня, че преди доста години си правехме годишни събирания от форума в някой град. Ако има желание може отново да се организира нещо такова през по-топлите месеци от годината, единствено с цел забавление.
 
Няма проблем да се направи сбирка само трябва да се определи удобна дата и дестинация. Ние си правим такива събирания поне 2 пъти в годината от 13 години насам и е доста весело и забавно.
 
Още когато видях публикувана темата се сетих за това което @фена каза.(въпреки че не съм присъствал на стари сбирки)

Идеята ми допада , тъкмо ще се запозная с хората , които в голяма част от учението са ми помагали и съм им благодарен
 
До сега така и не съм присъствал на сбирки, в нито един форум. Все са ми били неудобни. :D В момента ще ми е още по-неудобно, защото дори не живея в България, хаха.
 
Винаги когато се сабират непознати хора е сконфузно, всеки си стои на масата и се озърта. След 2-3 чашки започват да се обединяват масите. Ако има някои с китара то обстановката за 5 минути се променя :)
Revelation: това че не си в България не те оправдава :) Винаги когато сме се събирали има 5-10% "емигранти" :) Ако ориентацията е трудна мога да пусня някоя лятна сбирка :violin:
 

Горе