Цигарите - решение или бягство от проблема ?

От това дето четох мода само да кажа:
Бягството не е решение!

eidt:
Our каза:
Аз, когато някое красиво момиче мине покрай мен, очаквам да ухае на някой приятен парфюм, а не на цигари ...
Точно това очаквам и аз, но уви... момичето вуни на дърт алкохолик...
 
LiRiX каза:
От това дето четох мода само да кажа:
Бягството не е решение!

eidt:
Our каза:
Аз, когато някое красиво момиче мине покрай мен, очаквам да ухае на някой приятен парфюм, а не на цигари ...
Точно това очаквам и аз, но уви... момичето вуни на дърт алкохолик...

Лош касмет, аз много рядко виждам такова момиче което да мириши на цигари или алкохол...
 
Tя тази тема се ... развива.... :roll: Ако извратените им мнения могат да се нарекат развитие.
 
Всепак, историята е хубава.
Ще ви разкажа и друга:
Преди месец се разболях от бронхит.
Направиха ми рентгенова снимка.
Рентгенологът позна, че пуша.
Това ме накара да се откажа от цигарите.
До кога ли?
 
Doris каза:
Преди месец се разболях от бронхит.
Направиха ми рентгенова снимка.
Рентгенологът позна, че пуша.

А доктора разбра ли, че си болна от бронхит или само за цигарите разбра. :D

Щото при мен намират всичко друго но не и от какво съм болен.
 
Не. Стана ясно чак след седмица, като взех да кашлям.
Все пак, мисля, че историята ми е поучителна.
 
Doris каза:
Все пак, мисля, че историята ми е поучителна.
така си е :wink:
относно темата ->
немога да дам точен отговор , защото не пуша , въобще не съм пушил ..
но от написаното по-горе и аз смятам че "Бягството не е решение!"
 
Жените използват повече този метод отколко мъжете,които се напиват здравата.Едва ли цигарите ще ти помогнат по скоро ще затъваш оше повече,като си вредиш на здравето.
 
Пушенето е бягство от реалните ни заобикалещени проблеми. По тая тема роман ще напиша. Ама с няколко изречения ще кажа познавам пушачи, които не могат да не запалят една цигарка с кафето или когато сме в м/учасие. Ако знаете ква тълпа от хора излиза от даскало само еи теи да си дръпнат, да се успокоят може би защото е станало нещо хиляди варианти. Но само един отговор от спрял пушач => пушенето вреди без Вие да знаете. Е както си знам всеки има право на личен живот. :wink:
 
Аз не пуша, не пия, и не упоребявам наркотици поради здравословни причини, иначе съм ЗА! Преди пиех по едно горещо двойно кафе с 4 лъжици захар всяка сутрин и следобед 3 в 1 няколко пъти, както и ледена, бълбукаща Кока кола. След 5 часа не е хубаво да се пие кафе, а алкохол. 7-градусова Ариана хич не е за изпускане, а домашната ракия на чичо ми е грях да не се уважи. 60 градуса се усещат като минерална вода, лъха на плодове, всички роднини са забавни, а на следващия ден си пушка. Да пуфкаш по 3-4 цигари на ден също е много добро. :?:

Някои наркотици също са мно' добри, ама там работата е дебела и не си струва много-много, защото ти пречат на живота доста.

Ако си амбициозен обаче и гориш да постигнеш невъзможното, тези работи нямат място, защото няма да имаш нужната концентрация. Не вярвайте на Вълкът от Уоустрийт... ще си дрогиран на прасе по цял ден и ще просперираш - това просто е лъжа.
 
Като човек които ги е отказал преди 1 година, бих казах, че те са бягство от проблема и няма нищо по хубаво от това да ги спреш и да почувстваш, че наистина можеш да дишаш по свободно. :?:
 
Аз съм пушачка от 10 години. Осъзнавам колко е неприятно да мириша на цигари и съм силно решена да ги спра. Но не е толкова лесно, колкото си мисля. Не мога да ги спра от раз. Затова си купих електронна цигара от https://7puffs.bg/ . Засега с нея е много по-добре, защото не мириша на цигари, много по-удобно и определено не толкова вредно. Надявам се, че постепенно ще успея да ги спра.
 

Горе