Цигарите - решение или бягство от проблема ?

Спам форум
Player_pz
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 12

Post by Player_pz » Mon Oct 09, 2006 11:10 am

Doris wrote:Все пак, мисля, че историята ми е поучителна.
така си е :wink:
относно темата ->
немога да дам точен отговор , защото не пуша , въобще не съм пушил ..
но от написаното по-горе и аз смятам че "Бягството не е решение!"

BahFullFen
Турист
Турист

Post by BahFullFen » Mon Oct 09, 2006 6:03 pm

Жените използват повече този метод отколко мъжете,които се напиват здравата.Едва ли цигарите ще ти помогнат по скоро ще затъваш оше повече,като си вредиш на здравето.

KrIsInKa
Нов
Нов

Post by KrIsInKa » Wed Oct 11, 2006 5:54 pm

Пушенето е бягство от реалните ни заобикалещени проблеми. По тая тема роман ще напиша. Ама с няколко изречения ще кажа познавам пушачи, които не могат да не запалят една цигарка с кафето или когато сме в м/учасие. Ако знаете ква тълпа от хора излиза от даскало само еи теи да си дръпнат, да се успокоят може би защото е станало нещо хиляди варианти. Но само един отговор от спрял пушач => пушенето вреди без Вие да знаете. Е както си знам всеки има право на личен живот. :wink:

kinggod
Нов
Нов

Post by kinggod » Fri Dec 18, 2015 8:06 pm

Цигарите не решават проблеми,те самите са проблем.

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Post by Admin » Tue Dec 22, 2015 12:16 am

kinggod wrote:Цигарите не решават проблеми,те самите са проблем.
Отвори 9 годишна тема.
Аз вече ги отказах.... още преди 7 години. :)

gLaVoReZa
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 72

Post by gLaVoReZa » Tue Dec 22, 2015 8:50 pm

Аз не пуша, не пия, и не упоребявам наркотици поради здравословни причини, иначе съм ЗА! Преди пиех по едно горещо двойно кафе с 4 лъжици захар всяка сутрин и следобед 3 в 1 няколко пъти, както и ледена, бълбукаща Кока кола. След 5 часа не е хубаво да се пие кафе, а алкохол. 7-градусова Ариана хич не е за изпускане, а домашната ракия на чичо ми е грях да не се уважи. 60 градуса се усещат като минерална вода, лъха на плодове, всички роднини са забавни, а на следващия ден си пушка. Да пуфкаш по 3-4 цигари на ден също е много добро. :?:

Някои наркотици също са мно' добри, ама там работата е дебела и не си струва много-много, защото ти пречат на живота доста.

Ако си амбициозен обаче и гориш да постигнеш невъзможното, тези работи нямат място, защото няма да имаш нужната концентрация. Не вярвайте на Вълкът от Уоустрийт... ще си дрогиран на прасе по цял ден и ще просперираш - това просто е лъжа.

IvetaBorisova
Нов
Нов

Post by IvetaBorisova » Wed Feb 24, 2016 8:06 am

Като човек които ги е отказал преди 1 година, бих казах, че те са бягство от проблема и няма нищо по хубаво от това да ги спреш и да почувстваш, че наистина можеш да дишаш по свободно. :?:

lubosimeonov
Нов
Нов

Post by lubosimeonov » Mon Oct 10, 2016 6:50 pm

Цигарите наистина са проблем, но когато се пристрастиш към тях, няма изход.

simonapetrova
Нов
Нов

Post by simonapetrova » Fri Dec 02, 2016 5:22 pm

Аз съм пушачка от 10 години. Осъзнавам колко е неприятно да мириша на цигари и съм силно решена да ги спра. Но не е толкова лесно, колкото си мисля. Не мога да ги спра от раз. Затова си купих електронна цигара от https://7puffs.bg/ . Засега с нея е много по-добре, защото не мириша на цигари, много по-удобно и определено не толкова вредно. Надявам се, че постепенно ще успея да ги спра.

lubosimeonov
Нов
Нов

Post by lubosimeonov » Sun Dec 25, 2016 1:27 pm

Много добре си направила. Електронните цигари са хиляда пъти по-доброто решение.

Post Reply