Днес е Стефанов ден

staf

Registered
Да са живи и здрави всички именници. :) :?:
Много здраве и щастие ви пожелавам. :D
Честит Имен ден Mute, Smirnoff, Pr0of , честито и на мене. Честито и на всички останали именници. 8)

С този празник фактически завършват коледните празници. Свети Стефан след апостолската дейност на Христа основава първата християнска община. В нея влизат хора от всички среди, като богатите предоставяли имотите си за подпомагането на общината, а Св. Стефан посочвал дейност и призвание на отделните членове. Може да се каже, че това е била първата реална християнска община, която била толкова убедително и справедливо изградена, с такова внимание върху духовния живот, че юдеите завидяли, оклеветили Св.Стефан и го пребили с камъни. Умирайки, той помолил Бога да прости на неприятелите му.

На този ден именници са Стефан, Стефана, Стефка, Стоян, Стоянка, Станислав, Станислава, Станимир, Станимира, Стамен, Стоил, Стоилка, Станка, Станко,Стойчо, Стоимен, Стоичко, Венцислав, Венцислава, Запрян, Таня, Цоньо, Цонка.Информацията е на БГНЕС.
 
Тъй като са много именниците , няма да честитя по отделно :D

Честито на всички именници :D Да сте живи и здрави 8)
 
Честит имен ден и от мен.

Да сте живички здравички и да се пазите за 31 :D . Тогава прайте каквото си изкате :D (пиене и пине и пак пиене)
 
айде и аз да не изостана..
честито и от мене..аз честитих на някой ама може да има още така , че няма значение ..
всичко най-най и.. успехи :D
 
Братле честит имен ден и яки запивки, чаровни забивки и много усмивки, успехи в бранша и чупки в ханша, здраве в изобилие и радост до безсилие. И да ти е здравао името бате :p :wink: :lol: { за staf }
 

Горе