Интересни снимки

Спам форум
Player_pz
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 12

Интересни снимки

Post by Player_pz » Sun Dec 25, 2005 10:14 am

Вижте тези снимки :
http://rack8.free.evro.net/Morpheu/My%2 ... zvunzemni/
http://rack8.free.evro.net/Morpheu/My%2 ... 0Na%20NLO/
http://rack8.free.evro.net/Morpheu/My%2 ... %20Poleto/
Искам вашето мнения за снимките , какво мислите за тях :)

NeedFix
Турист
Турист

Post by NeedFix » Sun Dec 25, 2005 11:31 am

Айде на НЛО го обърнахме тоя форум! :lol: Готини снимчице!

Soul_Stealler
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 112

Post by Soul_Stealler » Sun Dec 25, 2005 2:38 pm

Player_pz
Много Редовен
Много Редовен

Post by Player_pz » Sun Dec 25, 2005 5:42 pm

Това са житните кръгове , които до сега никои неможе да обясни как
са направени или има чужда намеса ... :)

fena
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 15

Post by fena » Sun Dec 25, 2005 7:14 pm

Аз съм убеден че са правени от хора, дори гледах по тв как ги правят :wink:

Player_pz
Много Редовен
Много Редовен

Post by Player_pz » Sun Dec 25, 2005 7:25 pm

Какво съвпадение:) Аз пък невярвам че хора са ги правили ...Дори
по тв-то гледах че двама са ги хванали за лъжа - казват че те са го правили ,а всъщност немогат да обяснят как са го направили ...

bafitu
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 102

Post by bafitu » Sun Dec 25, 2005 8:05 pm

абе даже онзи ден мисля по дискавари даваха един британец , всъщност тия кръгове са в полета близо до някаква изторическа находка и тоя мм къф беше нещо като дизайнер или нещо такова и викаше , че така си показвал творенията извън ателието или нещо такова , даже показваха кадри , снимали го как са го правили , но казаха , че имало някой който не се знае кой ги е правил ... така , че ... загадката още си остава :)
П.С. До Стоунхенч и ммм кво беше другото нещо Ейвъри или нещо такова с камъни който били наредени в кръг абе някви неща :D и тия фигури мисля , че са започнали преди около 30 години....

mute
Шаман
Шаман
Answers: 167

Post by mute » Mon Dec 26, 2005 10:15 am

Тези кръгове са пълна измислица някои си ги прави за да пуска слухове че има изванземни.Чудно ми е защо саммо в САЩ има такива кръгове ? тези параноични хора си ги правят и така почелят от торизъм, "елате в градчето с кръговете" , замен това са пълни глупости.Сигорно има друг живот някаде но е на толкова голямо разтояние, невярвам да са дошли до земята.Това е работа на хора с голямо въонражение ;) , всичко е измислица.
А колкото до Стонхенч мисля че е било място за друидски ритуали и сигорно е построено от местното население.

ПП : Всеки има прави да вярва в каквото си иска ( това все още не е забранено) Аз вярвам че има друга форма на живот, но едвали е близко до нас, има милиарди галактики, невярвам да сме единствено, лошото е че едвали някои от нас ще види извънземни.

Представетеси само че след няколко милиона години няма да има планета земя, невилисе струва странно ? миналисме през дългия път на еволюцията да стигнем до тук и ще доиде един момент в които ще трябва да се преселим на друга планета, СТРАННО.

...

bafitu
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 102

Post by bafitu » Mon Dec 26, 2005 10:19 am

така е всеки вярва в каквото си иска...това си е негово право...ама за кръговете...не са само в САЩ разбира се.. Стоунхенч е .. в.. Англия ... мм странно е само в 1 или 2 страни да има кръгове.И аз съм на мнение , че има някъде там..друг живот.., но едва ли ще са долетяли до земята..и ще се крият при това...просто всичко е въпрос на пари според мен...
плюс това несте ли забелязали , че почти на всички снимки или клипчета където има НЛО е неясно или едвам се вижда...почти няма и една ясна снимка ....

NeedFix
Турист
Турист

Post by NeedFix » Mon Dec 26, 2005 10:25 am

Стоун... е направено от хора!Съгласен съ mute че това е било друидски жертвеник и ще допълня че досега проучвания доказват че се смята че племената са го смяталис място с магическа сила!Камъните са подредени по точно определен начин!

Post Reply