Кой хакер иска да го убия???

SandPrince

Registered
е не се спря тоя....
само ми хаква , делнах му шел файловете и пак и пак...
омръзна ми да качвам файловете.

да не говорим че губя и малкото си потребители...
не хора. ще го открия и ще го убия, ко ще в затвора да ме тикнат.

казвайте какво да правя, как да го защитя проклетия сайт. писна ми вече, още малко и не само него ще убия, а всеки който ме закачи... :x :x :x :x :x
 
Пак ли е започнал. Препоръчахти да спреш сайта, докато не намериш къде пробива.Вероятно някъде в файловете на сайта, има злонамерен код ,който по всяко време може да ти хаква сайта.
 
staf каза:
Пак ли е започнал. Препоръчахти да спреш сайта, докато не намериш къде пробива.Вероятно някъде в файловете на сайта, има злонамерен код ,който по всяко време може да ти хаква сайта.

качвал ги е някак си през уплоуда на аватари от форума. направих качването да е само от линк ама...
 
SandPrince каза:
staf каза:
Пак ли е започнал. Препоръчахти да спреш сайта, докато не намериш къде пробива.Вероятно някъде в файловете на сайта, има злонамерен код ,който по всяко време може да ти хаква сайта.

качвал ги е някак си през уплоуда на аватари от форума. направих качването да е само от линк ама...
Той 100% си оставил и други скрити входове за атака.Докато не разгледаш целия код на сайта, трудно ще намериш от къде го прави.
 
Кой ти е сайта :roll:
Най - вероятно е някое пишлеме , което се прави на хакер , много са такива..
Спри си сайта и прегледай кодовете сложи най - новата версия на платформата която ползва (форума) и ако е phpBB няма да има начин да се качи за IPB не гарантирам.
Провери си файлове хоста и т.н. за злонамерен код както каза stаf :?:
 
един френд беше писал на въпросния хакер че баща му е адвукат (найстина) и да ви кажа чесно за малко ...
 
camerb каза:
един френд беше писал на въпросния хакер че баща му е адвукат (найстина) и да ви кажа чесно за малко ...
И кой е хакерат?
 
camerb каза:
Disturbed или както там :wink:
Хах , и тоя го мислите за хакер ли? Малко информация
Ivelin Iovkov , Sofia, kv.Nadejda 3 май така беше , този на около 21 / 22 години и е една кръгла 0 заниамва се с сял инжекции от друго не разбира :)
Ако на това му казвате хакер , аз главата си режа ;)

"Има и друга група хора, шумно наричащи се хакери, каквито не са. Тези хора (предимно младежи от мъжки пол) пробиват компютърни или телекомуникационни системи. Истинските хакери наричат тези хора "кракери" и не желаят да имат нищо общо с тях. Повечето истинските хакери считат кракерите за лениви, безотговорни и не особено умни. Това, че човек е способен да разчупи система за сигурност не го прави хакер, както и умението Ви да електрифицирате автомобила си не ви прави автомобилен инженер."

http://yovko.net/download/mirrors/linuxcenter/html/paper/hackers.html

Мразя ги тези "гъзарчета" дето се мислят за голямата работа и съсипват настроението на създателите на сайтовете давам пример : SandPrince , мислите ли че му е кеф ? Не не е както и на всеки друг , който е бил жертва на това ламерче :?:
 
SandPrince каза:
стаф и да разгледам кодовете по сайта и форума все едно ми говорят на китайски....
Дори да искам, не мога да помогна в момента.Сега съм зает, в сесия съм.Според мен, щом атаките продължават, някъде има злонамерен код и трябва да се провери тази теория.
 
дабре бе, махни системата на миро91 :lol:
от там го е хакнал

и ъпгреидна ли форума?
показах ти на ЛС паролата за БД защото поплзваш 2.0.15

edit:
не си
http://princeofpersia-bg.com/forum/docs/CHANGELOG.html
 
alex95_bg_2 каза:
дабре бе, махни системата на миро91 :lol:
от там го е хакнал

и ъпгреидна ли форума?
показах ти на ЛС паролата за БД защото поплзваш 2.0.15

edit:
не си
http://princeofpersia-bg.com/forum/docs/CHANGELOG.html

Не мога да ъпгрейдна форума понеже ще се затрият модовете дето са инсталнати сега.
помня точно 2-3 мода дето съм слагал, а има още дето нямам идея кои са и от къде са...
тва е проблема.
не мога да махна системата на миро, понеже нямам друга, а я е написал така както искам. :idea:
 
Сложи си защити и смени версиятана форума това е единствения начин за съжаление :?
 
Ае ся бий мене и alex.. :D

Той има паса на дб, аз мога да изпълнявам всякакви команди..на косъм съм от 1 rm -rf... :D


:)
 
3ма сме застрашените :D

по тази логика си остави така саита и го оправяй всеки пък като го хакнат..

системата на миро има дупки в сигурността а нета прелива от експлоити за 2.0.15 и дори някой които си няма и понятие от хакерство ще ти срути форума :lol:
 
По добре да спре всичко и да го коригираш.Иначе в такъв случай този хакер още ще те дразни и няма да се изненадам ако пак ти хаква сайта.Дори и по лошо може да стане, да ти затрие всичко ако още държиш тези системи които изброи. Явно не са направени както трябва и този които те вреди се възползва от това.

От теб зависи SandPrince, дали ще ти хакват сайта повече.
 

Горе