Карибски пирати vs. Хари Потър.

Карибски пирати vs. Хари Потър.

  • Карибски пирати.

    Votes: 0 0.0%
  • Хари Потър.

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    0

shukri_93

Registered
Вие за кой филм сте(поредица)?Аз лично съм за карибси пирати и мисля че ще имат много по-голям успех от хати потър.Нямам търпение да излезе Карибски пирати 4,но говорят че ще е към 2011. :? На хари потър вече му загубих края... Също така можете да ми препоръчате някой филм(поредица) също така интересен..
 
Хари Потър.
Чел съм всички до сега излезли книги от тази поредица и съм гледал всички филми. Книгите са по-готини и тръпката е по-голяма от филмите.Филмите за Хари Потър не ми харесват , защото не пресъздават абсолютно всичко от книгите, губят доста моменти от историята.После се чуди човек докато гледа филма без да му става ясно какво е станало.
 
Карибски пирати ест.
тва олигофренче Хари Потър не мога да го трая...
 
Току що разбрах че работното заглавие на продукцията е: The Pirates of the Caribbean: The Fountain of Youth (Карибски пирати 4: Изворът на младостта).Кога ли ще излезе.. :lol:
 
Нито едно от двете. А книгите не са нищо особено в сравнение с другите в жанра. (LotR, LotS, Белгариад и т.н.)
 
staf каза:
Хари Потър.
Чел съм всички до сега излезли книги от тази поредица и съм гледал всички филми. Книгите са по-готини и тръпката е по-голяма от филмите.Филмите за Хари Потър не ми харесват , защото не пресъздават абсолютно всичко от книгите, губят доста моменти от историята.После се чуди човек докато гледа филма без да му става ясно какво е станало.
Съгласен съм :)
 
И двата.

Гледай Властелина на пръстените, ако не си. Иначе и двата филма стават и за едва ли не задължителни да се гледат, ако не за друго, то поне за общата култура. :)

И със staf съм съгласен :)
 
Все още съм на мнение, че Хари Потър е една ужасно увлекателна и интересна книга. Но филмите са боклук. Първият и вторият стават що годен, нататък са си жива подигравка със зрителя.

Карибски пирати едно е един от малкото филми които много ме е яд, че съм гледал. Защото сега като го гледам не ми е тръпка, преди се смеех на смешните моменти преди да станат, сега и това отмина. Но както със всяко нещо с което се прекалява и на Карибски пирати им са много 4 епизода. Първия е най-добър, втория що годе става, а третия вече съмвсем объркват историята.
 
Книгите са много по интересни и по верни по принцип от филмите! :?:
Аз харесвам Карибски Пирати, но не съм чак толкова запален!
А Хари Потър е зомбарщина, някои деца от САЩ даже си мислят, че могат да летят и почват с метлите да скачат и стават нещастни случаи. :(

Този филм трябва да се забрани със закон, пък и освен всичко друго това са измишльотини! :wink: :twisted:
 
Не са им виновни филмите на децата. Виновна им е системата в САЩ която ги превръща в малоумни куклички водещи се от телепредаванията.
 
Еми колко дълго може да се задържи човек на тема от рода на "супермен или батман е по-добър" :D
 
Не бих казал, че сме се отклонили много от темата, поне аз не! :)
Иначе за по-малките май по-интересно е супермен! :?:
 
честно казано все се чудя кога ще стане работата (сещайте се коя работа) между Харманянка и Потърчо... :D

само заради това гледам всеки нов филм от поредицата...ии заради ефектите :D
 

Горе