Е тва сме ние

Спам форум
purko
Гуру
Гуру
Answers: 41

Post by purko » Mon Jul 06, 2009 6:59 am

А каква стана с тая на Слави Валерия Петрова? :idea:

K0ceTo
Гуру
Гуру
Answers: 18

Post by K0ceTo » Mon Jul 06, 2009 7:03 am

alex95_bg_2 wrote:Че няма, няма
Не виждам какво ни пречи поне да се изкажем по надлюдения

Ако можех щях да гласувам за герб или за лидер
Просто от каквото гледам и чета

Защото се говорят неща които утре ще погледнеш и ще ти се сторят смешни и ще съжаляваш че си изказвал такива мнения.

Lenin
Турист
Турист

Post by Lenin » Mon Jul 06, 2009 7:08 am

K0ceTo wrote:Ти можеш да си имаш мнение. Но нямаш база на която да съставиш РЕАЛНО мнение по въпроса, мнение което да можеш да защитаваш пред другите. Твоето мнение нищо не значи. Ти си зависим от резултатите от избора, ама си непълнолетен, родителите ти имат грижата да изберат този който ще е най-добре за теб. Не ти.

Мислиш ли, че АЗ нямам реално мнение по темата, прочети предните страници и какво съм писал и пак ми твърди, че нямам реално мнение по темата. Не искам да влизам в спорове с потребителите, отначало като пуснах темата си мислих, че никой няма да отговори, но стана интересно и искам да може да я продължим, ако може без спорове и офтопици. ;)
Живял съм къде, къде при някои от този форум и мисля, че съм компетентен по много теми за политиката

K0ceTo
Гуру
Гуру
Answers: 18

Post by K0ceTo » Mon Jul 06, 2009 7:26 am

Виж, аз съм се интересувал по въпроса. Много. Обикалях книжарници за да си намеря "Капиталът" и "Манифестът на ком. партията", чел съм и продължавам да чета много истории и анализи и това прави ли ме разбиращ по темата? Не разбира се, за да можеш да дадеш мнение за това колко са онеправдани работниците първо трябва самия ти да попаднеш в света на работещите. Иначе не става.

И да, твърдя, че ти нямаш ни най-малко понятие по темата. Повтаряш исторически факти които си прочел по книгите или си гледал по филмите. Ама историята всеки я знае, тя си е такава каквато е. Отворил си тема за политика, не за история. Започни да четеш научна литература, а не да гледаш филмчета и да се пробваш да определиш кой е бил лошия и кой добрия.

Lenin
Турист
Турист

Post by Lenin » Mon Jul 06, 2009 7:28 am

Няма да споря повече с тебе, ти си чети книгите там, аз няма да се занимавам повече с остроумници, морски :o
Ако наистина си от Варна дай да пием някъде по една бира да видим аджаба кво толкова НЕ разбирам, да ме научиш

federer_11
Шаман
Шаман
Answers: 126

Post by federer_11 » Mon Jul 06, 2009 7:55 am

Лок темата и я хвърляйте в коша за боклук :D

Rado
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 89

Post by Rado » Mon Jul 06, 2009 8:41 am

Lenin wrote:Няма да споря повече с тебе, ти си чети книгите там, аз няма да се занимавам повече с остроумници, морски :o
Ако наистина си от Варна дай да пием някъде по една бира да видим аджаба кво толкова НЕ разбирам, да ме научиш

Да залагам ли, че си от БНС ? :D

Lenin
Турист
Турист

Post by Lenin » Mon Jul 06, 2009 9:12 am

Нем :D

timbaland
Нов
Нов

Post by timbaland » Mon Jul 06, 2009 9:12 am

Хмм интересна тема се заформя интересното е ,че прочетох в някой коментари ,че е по "лесно да не се гласува".Разбира се по лесно е мама и тати да ви храни цял живот по лесно е и да не ходите на работа има много лесни неща.За тези който не гласуваха мога само да кажа ,че провалят не само България ,а и самите себе си.Тези който не могат да поемат отговорност за избора който поемат независимо дали е добър или не.А относно победата на ГЕРБ за разлика от другите БСП,ДПС и т.н е съвсем заслужена.Мижави партии като лидер и т.н създадени от БСП за да разводнят вота между ГЕРБ и БСП и съответно да намалят тяхната разлика не се получи което много ме радва особенно горкичкия Емил Кошлуков(приятел на СтаниШЕФ) много е приятно изненада ,че няма нито един депутат в парламента.Не се получи защото българите избраха промяната,българите избраха ГЕРБ.На това гласуване(тези който гласуваха)около 52% доказахме ,че можем да се убединим около една обща цел и това е промяната.Това и е целта на ПП ГЕРБ която спечели съвсем заслужено и ще спечели уважението на всички песимисти и на всички който продължават да хулят срещу нея съвсем скоро ;) .Също така не разбирам какъв ви е проблема срещу Костов и отново го свързвате с '97?Костов е много умен и много хитър политик.Този човек докато беше на мандат увеличаваше заплатите с 20% какво искате повече?Моля ви не говорете неща който са без факти.Разбира се не съм убеден дали Бойко ще се коалира със синята коалиция ,но на този етап е най добре да е с нея.Поздравявам всички България с заслужената победа на ГЕРБ и нека да получим тази промяна коята искаме.Размазващата победа на ГЕРБ(като самостоятелна партия) а не с 403903 партии в коалиция говори съвсем ясно как българите са избрали правилното нещо от години насам.Честито на всички :).

mute
Шаман
Шаман
Answers: 167

Post by mute » Mon Jul 06, 2009 9:57 am

Lenin wrote:И защо хората да нямат право да си изкажат мнението? Това тук не са парламентарни избори, това е коментар на тях, нима непълнолетните нямат право да изкажат мнението си за този, който техните родители и съграждани са избрали да ги управлява? Нали и те зависят от този избор, за БОГА?!

как ще си изказваш мнението? говорим за Комунизъм там такова нещо няма нали знаеш :)

бтв прочетох мненията ти и не разбрах защо харесваш комунизма след като никога не си живял по това време и не харесваш времето на Сталин, а нима всички останали не са били като него ( е вярно не са убили 20 милиона човека )

Locked