Е тва сме ние

Статус
Not open for further replies.

Lenin

Registered
И кво стана? Оставихме един пожарникар и колегите му - ченгета да ни управляват, както Карбовски каза ние сме "една фалирала държава", просто нямам коментар :shock:
 
Карбовски , дори не искам да коментирам какъв изпаднал фалирал журналист е....
Най е лесно на чужд груб.

Дори да oставим работата на пожарникар по-добре е,
от колкото на никой.
 
Lenin каза:
И кво стана? Оставихме един пожарникар и колегите му - ченгета да ни управляват, както Карбовски каза ние сме "една фалирала държава", просто нямам коментар :shock:

че на Доган ли да позволим, после да ни тунинговат маркучите?
или по-добрата алтернатива, изпаднали комунисти дето всеки път омазват нещата по най-бруталния начин
 
Не, аз съм за идеята за военен преврат, друга оправия няма, да се мобилизират военните (ветераните), щото и армия нямаме вече и да напраят нещо, не може се търпи тва, ще се случи същото както СДС през 97', почти същия успех като Герб и след тва цял живот ги проклинаме... :x
 
Lenin каза:
Не, аз съм за идеята за военен преврат, друга оправия няма, да се мобилизират военните (ветераните), щото и армия нямаме вече и да напраят нещо, не може се търпи тва, ще се случи същото както СДС през 97', почти същия успех като Герб и след тва цял живот ги проклинаме... :x

ти добре ли си?
замисли се военните ни ветерани колко са възрастни.
Сега се замисли кои предимно гласуват за БСП, а сега като за край се замисли има ли смисъл от всичко това?

мерси ама още 4 години не ми се ще да ме управляват комунисти.

ако трябва да сме честни, най-правилния начин е следния:
1. народа се обединява
2. отива и изравнява парламента със земята както и тези които са в него
3. нов парламент и нови управляващи...
 
SandPrince каза:
Lenin каза:
Не, аз съм за идеята за военен преврат, друга оправия няма, да се мобилизират военните (ветераните), щото и армия нямаме вече и да напраят нещо, не може се търпи тва, ще се случи същото както СДС през 97', почти същия успех като Герб и след тва цял живот ги проклинаме... :x

ти добре ли си?
замисли се военните ни ветерани колко са възрастни.
Сега се замисли кои предимно гласуват за БСП, а сега като за край се замисли има ли смисъл от всичко това?

мерси ама още 4 години не ми се ще да ме управляват комунисти.

ако трябва да сме честни, най-правилния начин е следния:
1. народа се обединява
2. отива и изравнява парламента със земята както и тези които са в него
3. нов парламент и нови управляващи...
:?: :?: :?:
 
Lenin каза:
И кво стана? Оставихме един пожарникар и колегите му - ченгета да ни управляват, както Карбовски каза ние сме "една фалирала държава", просто нямам коментар :shock:
само като гледам ника и изкзавания ти ....
 
В инресес на истината аз не подкрепям ГЕРБ , но не гласувах за тях.
Имам симпатии към БСП но също не гласувах за тях.
Гласувах за други.
По добре да се гласува за някои.
Няма значение кои е той, всички са еднакви.
От колкото да се стои безучастно и тези които разчичат на ниска избирателна активност да пробият с купени гласове.
 
staf каза:
В инресес на истината аз не подкрепям ГЕРБ , но не гласувах за тях.
Имам симпатии към БСП но също не гласувах за тях.
Гласувах за други.
По добре да се гласува за някои.
Няма значение кои е той, всички са еднакви.
От колкото да се стои безучастно и тези които разчичат на ниска избирателна активност да пробият с купени гласове.

правилно, поне знам кой съм избрал и кой да псувам :?:
 
който го интерисува може да види политическата им програма:

http://dnevnik.bg/izbori2009/programi/?compare[]=5
 
mute каза:
Lenin каза:
И кво стана? Оставихме един пожарникар и колегите му - ченгета да ни управляват, както Карбовски каза ние сме "една фалирала държава", просто нямам коментар :shock:
само като гледам ника и изкзавания ти ....

:D
 
Дам, може да съм комунист по доша, но аз също НЕ подкрепям БСП...
Гласувах за една неизвеснта партия, просто, за да се пише че съм гласувал там, не да ни плюят за ниската активност...
Да принце, наред съм, с целия си акъл съм. И да се обедини народа, кво? Полицията за какво е? Да пази гъзовете на политиците, вярно е, може да се постигне същото като през '98 (ако не се лъжа) да разбием парламента, но вече на никой не му пука, това е лошото, народът си е казал "ЕМ кво да направим? Тъй ще се живее! Нищо не може да се направи", е да ама не е така, НИЕ МОЖЕМ, просто НЯМАМЕ ОГРАНИЗАЦИЯ, нямаме ОРАТОР, нямаме ВДЪХНОВЕНИЕ, нямам сега време да ви обяснявам как комунистите и техният най-голям враг (Хитлер) са завзели власта, но утре, ако някой пак ми е писал дали съм наред може би ще си изгубя някой друг час да ви обясня как са станали най-големите политически преврати в света.

Слава на другаря Живков! :D :?:
 
Без значение дали са леви , средни или десни .
Всички са еднакви, продажници.
Винаги си е така.
Без значение формата на управление,
Република, Монархия, Империя или каквато да е тя.
Погледнете история и ще се уверите.

За да се управлява който и да е той, трябва да е лидер след избирателите си , силен в работата си , упорит всяко начинание.
Такива в България се броят на пръсти, дори в момента ги няма.
Нито е Б.Борисов , нито който и да е от кандидатите от тези избори.
Следя политика още от много малък 8-9 годишен.
Както световна, така и местна.
На тези избори няма лиред, който да се изяви с нещо.
Никой не става за лидер, камоли за оратор.
Това не означава да не се гласува.
По-добре да се гласува, отколкото да се стои безучастно.
 
Lenin каза:
Дам, може да съм комунист по доша, но аз също НЕ подкрепям БСП...
Гласувах за една неизвеснта партия, просто, за да се пише че съм гласувал там, не да ни плюят за ниската активност...
Да принце, наред съм, с целия си акъл съм. И да се обедини народа, кво? Полицията за какво е? Да пази гъзовете на политиците, вярно е, може да се постигне същото като през '98 (ако не се лъжа) да разбием парламента, но вече на никой не му пука, това е лошото, народът си е казал "ЕМ кво да направим? Тъй ще се живее! Нищо не може да се направи", е да ама не е така, НИЕ МОЖЕМ, просто НЯМАМЕ ОГРАНИЗАЦИЯ, нямаме ОРАТОР, нямаме ВДЪХНОВЕНИЕ, нямам сега време да ви обяснявам как комунистите и техният най-голям враг (Хитлер) са завзели власта, но утре, ако някой пак ми е писал дали съм наред може би ще си изгубя някой друг час да ви обясня как са станали най-големите политически преврати в света.

Слава на другаря Живков! :D :?:
един личен въпрос. на колко години си ?
 
6333_1081576440224_1250724387_30219593_5194644_n.jpg
 
mute каза:
Lenin каза:
Дам, може да съм комунист по доша, но аз също НЕ подкрепям БСП...
Гласувах за една неизвеснта партия, просто, за да се пише че съм гласувал там, не да ни плюят за ниската активност...
Да принце, наред съм, с целия си акъл съм. И да се обедини народа, кво? Полицията за какво е? Да пази гъзовете на политиците, вярно е, може да се постигне същото като през '98 (ако не се лъжа) да разбием парламента, но вече на никой не му пука, това е лошото, народът си е казал "ЕМ кво да направим? Тъй ще се живее! Нищо не може да се направи", е да ама не е така, НИЕ МОЖЕМ, просто НЯМАМЕ ОГРАНИЗАЦИЯ, нямаме ОРАТОР, нямаме ВДЪХНОВЕНИЕ, нямам сега време да ви обяснявам как комунистите и техният най-голям враг (Хитлер) са завзели власта, но утре, ако някой пак ми е писал дали съм наред може би ще си изгубя някой друг час да ви обясня как са станали най-големите политически преврати в света.

Слава на другаря Живков! :D :?:
един личен въпрос. на колко години си ?

бас давам, че е над 65 :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе