Каква музика слушате?

shukri_93

Registered
Искам да питам каква музика слушате, или слушате ли изобщо?Аз слушам денс, хип-хоп, house, rock.Не слушам много често български ,но ако слушам то песента ще е на криско.
 
Trance основно , народна музика също има и някой песнички в различни музикални стилове , които пак ми харесват... :)
 
Всичко което може да се нарече музика си заслужава да се слуша и го слушам. Нещата като чалги и подобни не са музика и не се слушат (не говоря за гръцките, турските и сръбските национални музикални мотиви, те стават, говоря за извращенията).
 
Аз кично предпочитам да смесвам стиливете Metal, classic Rock, Чалга ,Бг естрада, млако TRANCE
 
При мен всички стилове се слушат освен един "ЧАЛГА" той е единственния който не слушам иначе всичко друго върви ...
 
по принцип всичко , ама иначе МЕТЪЛ

като казвам всичко, не бройте чалгата, анродната музика и разни там оперни глупости...
чалга само след като преполовя шише водка, в комбинация от 3-4 бири :D

nightwish2007.jpg
 
SandPrince каза:
чалга само след като преполовя шише водка, в комбинация от 3-4 бири :D
Че ти тогава в съзнание ли си бе :D
 
trevata каза:
SandPrince каза:
чалга само след като преполовя шише водка, в комбинация от 3-4 бири :D
Че ти тогава в съзнание ли си бе :D

учудващо ама да :D
после заспивам у някоя колежка :D :D :D
 
всичко без метъл, сори ама немога да възприема грачещите гласове.
 
Всякакъв вид РОК, най-вече поп-рок (Jonas Brothers, Demi Lovato) от време на време ретро и др.
Не искам да обидя никой, но мразя хаус, транс и подобните музики.
 
Много си падам по саунтраци на анимационни филмчета :D. Всеки луд с номера си ;)

http://vbox7.com/play:b12ccae6
 
Аз слушам House,Dance,Progressiv,Trance,Pop.Когато ми писне минавам на чалга или метъл :D
 

Горе