Ще гледате ли avatar ?

Admin

Registered
Ще ходите ли на кино заради avatar?
Гледах трейлър http://www.avatarmovie.com/
и се навих да годя на кино.
Аз не мисля да гледам на пиратско копие на монитора филм за 300 милиона.
Пък и режисьора не е правил филм от 10 години, а ми е любим.
Казват, че или ще е голям успех или голям провал.
Аз досега на Джеймс Камерън филмите са ми в топ 10.
тоя е измислил думата "ефекти".
Ще е лудница.

Филмите на Камерън до сега са:
# “Терминатор” (1984) (Режисьор)
# “Пришълците” (1986) (Режисьор)
# “Бездната” (1989) (Режисьор)
# “Терминатор 2” (1991) (Продуцент) (Режисьор)
# “Точка на пречупване” (1991) (Продуцент)
# “Истински лъжи” (1994) (Продуцент) (Режисьор)
# “Титаник” (1997) (Продуцент) (Режисьор)
 
Честно казано трейлъра изглежда просто страхотен. Със сигурност си заслужава този филм да се гледа на кино и аз по всяка вероятност ще го гледам там.
 
Все класики е правил Джеймс...готини филмчета.
Аз по принцип не ходя на всеки филм да го гледам на кино, но този е един от филмите които ще изгледам на кино.

Хващам телефона, наговарям дружинката и отиваме в мола да го гледаме.
Ако е на 3D кино ще се накефя още повече :twisted:
 
С приятели преди няколко месеца говорехме, че ще го гледаме но филма ще е на 3D и може и да пропусна...

Четох, че Камерън е измислил нов език на другото "племе".

Преди няколко месеца един журналист беше допуснат до снимачните площадки и каза, че такива ефекти не е виждал.

Очаквам доста добър филм, който да влезне в top 250 на IMDB. :roll:
 
Я споделете къде го прожектират. ( София )
В сайта на Арена го няма ..

едит : а то 18ти декември, не ноември. Ясно. Ще се гледа.
 
Просто си има имена в киното, които наистина си заслужава да се гледат на големия екран. Ако е 3Д още по-добре :D

Дано да си заслужава филма - като гледам колко външни продукции го правят, няма да съжаляваме ;)
 
SveXteZ каза:
Честно казано трейлъра изглежда просто страхотен. Със сигурност си заслужава този филм да се гледа на кино и аз по всяка вероятност ще го гледам там.
 
Да и според мен филма ще бъде лудница. Като бях на 2012 дадоха трейлара на Аватар и доста се напълних ;)

Може би ако имам път поне към пловдив ще го гледам на кино иначе на монитора :X
 
HunteR каза:
Да и според мен филма ще бъде лудница. Като бях на 2012 дадоха трейлара на Аватар и доста се напълних ;)

И аз така.. Навивам приятелите и за аватар и за легион в момента :D
 
И аз бих го гледал на кино, но само на 3D.Така от трейлъра се виждат страхотни ефекти..
 
Определено ще го гледам!
Много си падам по такива фантастични филмчета. Миналата седмица ходих на 2012 в Арена в Търново и видях рекламата на Аватар. Има потенциал :?:
 
Ще трябва да се задоволя само с HD качество на компютъра. Не ми се ходи до София само заради 1 филм.
 
StormBreaker каза:
Ще трябва да се задоволя само с HD качество на компютъра. Не ми се ходи до София само заради 1 филм.
За съжаление и аз съм така.
 
Значи хора, филмът е върха. Сега се връщам от него, през целия път от киното до нас още не можех да се освестя къде съм и какво става с мен... добре, че е студено иначе можеше да си остана като дрогиран цяла вечер :D

Наистина ефектите са невероятни. За съжаление взех билети на в последния момент и бях на 2-я ред, ама все пак поех всичко от ефектите.
Историята е мега добра. Първо си мислех че ще е банална история за извънземна инвазия, като разликата е само, че хората са нашественици... тая разлика обаче се оказа много добра. Любовната историйка също си я бива. Като цяло филма е шест.

М/у другото, ефектите не са само от 3D-то, няма да се изгуби чак толкова много ако се гледа на DVD, но който има възможност да иде на кино... не е за изпускане.
 
Учудвам се че приходите му в САЩ от премиерата са толкова малки ... или яка криза ги тресе или не е толкова хубав колкото всички очакваме ...
 
И аз това четох и очаквах филмът да е поредната излагация с як трейлър, ама е добър. Явно простото американско население е изпростяло още повече и предпочита да отиде на здрач вместо на някой филм с поне малка идея в себе си. А и във филма американците са лошите :twisted: , хората са олицетворени чрез тях.
 

Горе