Замунда се побърка

Спам форум
jefriii
Гуру
Гуру
Answers: 25

Замунда се побърка

Post by jefriii » Wed Dec 09, 2009 9:29 pm

защо масово се изтриват филми в замунда един ден си играх и разглеждах сигорно по-малко от половината са изтрити ?

ProBy
Потребител
Потребител

Post by ProBy » Wed Dec 09, 2009 9:41 pm

защото иначе НСБОП ще ги спрат, имат споразумение със тях че ако си трият новите филми коио са в премиера или нещо такова, ще ги оставят да продължат тяхната дейност, все пак пиратството никога немое да се спре,веки се е примирил с това...

jefriii
Гуру
Гуру

Post by jefriii » Wed Dec 09, 2009 10:00 pm

.... бахти тъпите то не се изтриват само новите

Camp rock
Хрониките на нарниа

и др.

djman
Гуру
Гуру
Answers: 107

Post by djman » Wed Dec 09, 2009 10:07 pm

jefriii wrote:.... бахти тъпите то не се изтриват само новите

Camp rock
Хрониките на нарниа

и др.
Човека ти го каза - договорили са се с някой, пък какво, защо и как - нито ни засяга, нито нищо :) Все пак, по-добре това, отколкото затворен тракер (като преди време, ако помниш) :D

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Post by Admin » Wed Dec 09, 2009 10:12 pm

Кой как и защо трие не трябва да ви тревожи.
И без това не плащате нищо нито на тези, които правят филмите, нито на тези,
които им защитават правата нито дори на upload-ерите или преводачите от замунда.
1 филм да има то е на готово и за без пари.
С две думи ще си правят каквото искат. Ако имат желание ще качват или свалят. Защо се притеснявате за тях.

staf
Шаман
Шаман
Answers: 9

Post by staf » Wed Dec 09, 2009 10:22 pm

Да и аз гледах , че трият доста. Даже сега изтриха една поредица от филми които почнах вчера да тегля. Но няма проблем , всичко го има в залива на пиратите и от там си го до изтеглих. Там всичко има в пиратския залив.

Bubbles
Нов
Нов

Post by Bubbles » Thu Dec 10, 2009 12:52 am

Авантата си е аванта, каквото и да е щом е на аванта добре е.

hah
Нов
Нов

Post by hah » Thu Dec 10, 2009 12:09 pm

Да и аз гледах скоро ме беше яд за Карибски пирати ,махнали са све..

jefriii
Гуру
Гуру

Post by jefriii » Thu Dec 10, 2009 12:10 pm

има и тракери където наближават замунда и не трият ще я надминат

sooNatter
Нов
Нов

Post by sooNatter » Thu Dec 10, 2009 12:30 pm

ProBy wrote:защото иначе НСБОП ще ги спрат, имат споразумение със тях че ако си трият новите филми коио са в премиера или нещо такова, ще ги оставят да продължат тяхната дейност, все пак пиратството никога немое да се спре,веки се е примирил с това...
От този пост ми стана лек смешно... Толкова леко, че чак заплаках :cry: !
Извинявай ама НСБОП, какво общо има със замунда... Сървъра на замунда нито е в България, нито в някоя друга страна ;) А и не мисля, че на НСБОП им пука дали ще го има филма докато е премиерата или ще го има след премиерата... За тях по-важното е, че всичко е пиратско там ;) НСБОП ако можеха щяха яко да намелят замунда, но проблема е че просто не е според закона ;) Дори сървъра на замунда да е в някоя друга страна (аз си мисля, че е някаде в морето, но...) , замунда е разпространена само в България... Никои от чужбина няма да хване да съди замунда...
ПП: за въпроса му "Защо изчезват филмите?" : Не си ли се замислял, че може би по-старите филми вече не са чак толкова теглени и някои от админите/модераторите са решили да ги изтрият или пък качения филм (нов или стар...няма значение) е бил качен неправилно или е бил мирор от някой друг сайт... Много са вариантите, но това с НСБОП изобщо не ми се връзва (поне на мен) !

Post Reply