Газов пистолет

Спам форум
SandPrince
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 158

Post by SandPrince » Mon Dec 14, 2009 11:30 am

Не бе :D
ако успея до коледа/нова година да си взема ще е супер.
малко да погърмя от покрива - и без това съм се запасил с римски свещи и фойерверки като за война.

А пък като ходя на излет в планината няма да е лошо да имам оръжие.
откак ме гони една лисица... :D

K0ceTo
Гуру
Гуру
Answers: 18

Post by K0ceTo » Mon Dec 14, 2009 11:35 am

Наясно ли си как действа газовия пистолет? И че е супер близкобоен?
Ако ще ти е за нова година една пиратка определено струва по-малко от халосни патрон за газов пистолет :D

SandPrince
Web-tourist
Web-tourist

Post by SandPrince » Mon Dec 14, 2009 11:42 am

K0ceTo wrote:Наясно ли си как действа газовия пистолет? И че е супер близкобоен?
Ако ще ти е за нова година една пиратка определено струва по-малко от халосни патрон за газов пистолет :D
знам,
стрелял съм с на баща ми.
ама не ме кефи неговия.
а и искам да си имам свой си.

Те такова съм си харесал:
http://www.pushka.eu/product/%D0%91%D0% ... 0%B5%D0%BB

до колкото знам има и автоматичен режим :D

BBC91
Турист
Турист

Post by BBC91 » Mon Dec 14, 2009 11:46 am

По - добре си купи пистолет с капси за нова година отколкото да даваш близо 130 лева за газов който ще патка по същия начин, само дето няма да е платмасов :D

K0ceTo
Гуру
Гуру
Answers: 18

Post by K0ceTo » Mon Dec 14, 2009 11:51 am

Ще дадеш 130 лева за газов пистолет само защото прилича на боен :D :D :D , вземи си най-обикновен пистолет за 50 лева... така или иначе газовия пистолет нито с точност нито с далекобойност може да се похвали, така, че разликата в цената надали значи качество :?

SandPrince
Web-tourist
Web-tourist

Post by SandPrince » Mon Dec 14, 2009 12:34 pm

K0ceTo wrote:Ще дадеш 130 лева за газов пистолет само защото прилича на боен :D :D :D , вземи си най-обикновен пистолет за 50 лева... така или иначе газовия пистолет нито с точност нито с далекобойност може да се похвали, така, че разликата в цената надали значи качество :?
именно,
достатъчно е да го извадя да спалаша някой.
той идея няма да си има че е газов, не боен :D

а между другото,
газовите патрони имат една дюза, която ако не я махнеш газовия патрон става смъртоносен, най-вече на близки разстояния.
от метър разстояние стрелнеш ли го без да си махнал дюзата преди това, като нищо можеш да убиеш човек

devent
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 399

Post by devent » Mon Dec 14, 2009 1:08 pm

Не е добра идея да го вадиш пред хора. Някъде ще попаднеш на грешния и ще го изядеш(пистолета). Освен това, нали знаеш, че има шанс в момента, който тръгнеш да вадиш пистолет, онзи с/у теб да извади боен и да те застреля като куче в знак на самозащита? Тези неща не са играчки и не са за хора, които никога няма да им потрябват, но твой живот - твоя работа ;)

appmaster
Потребител
Потребител
Answers: 10

Post by appmaster » Mon Dec 14, 2009 1:09 pm

Само едно нещо ще ти кажа пич. Пистолет извадиш ли, трябва да стреляш!
Това баща ми го е казвал.

Гледай да не се дуеш с него много - един в махалата го смазаха от бой заради, това че се газареше с него и го размахвал наляво надясно.

Не забравяй, че това е измислено за самозащита, а не за да се правиш на велик с него или да плашиш, който и да е.

Както казва @devent - попаднеш ли на по смахнати, може и да не ти се размине.

SandPrince
Web-tourist
Web-tourist

Post by SandPrince » Mon Dec 14, 2009 1:32 pm

Абе хора,

на 20 години съм.
може да изглеждам недорасъл с ясни признаци на лудост, ама никога няма да взема ей така да го размахвам срещу който ми скимне. не стаа...

предимно го взимам заради празници като ся - коледа/нова година да пукам на воля. а пък не е лошо да имам и за самозащита. де да знам на къв ще попадна...не разбирайте че ще го нося нон стоп с мен, да го имам вкъщи си е едно спокойствие.

LiRiX
Шаман
Шаман
Answers: 165

Post by LiRiX » Mon Dec 14, 2009 1:47 pm

devent wrote:Не е добра идея да го вадиш пред хора. Някъде ще попаднеш на грешния и ще го изядеш(пистолета). Освен това, нали знаеш, че има шанс в момента, който тръгнеш да вадиш пистолет, онзи с/у теб да извади боен и да те застреля като куче в знак на самозащита? Тези неща не са играчки и не са за хора, които никога няма да им потрябват, но твой живот - твоя работа ;)
много добре казано! подкрепям с 2 ръце.

По темата: не разбирам, уш само за нова година изледи т'ва онова пък искаш да прилича на боен :idea:

Post Reply