Газов пистолет

Спам форум
SandPrince
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 158

Post by SandPrince » Mon Dec 14, 2009 2:02 pm

LiRiX wrote:
devent wrote:Не е добра идея да го вадиш пред хора. Някъде ще попаднеш на грешния и ще го изядеш(пистолета). Освен това, нали знаеш, че има шанс в момента, който тръгнеш да вадиш пистолет, онзи с/у теб да извади боен и да те застреля като куче в знак на самозащита? Тези неща не са играчки и не са за хора, които никога няма да им потрябват, но твой живот - твоя работа ;)
много добре казано! подкрепям с 2 ръце.

По темата: не разбирам, уш само за нова година изледи т'ва онова пък искаш да прилича на боен :idea:
поне като давам пари, да има вид на нещо :D

raiden
Гуру
Гуру
Answers: 190

Post by raiden » Mon Dec 14, 2009 2:13 pm

Турски пистолет + турски патрони = засечки. Не разчитай да те пази :)
И все пак ако ще го носиш с тази цел му слагай само немски PV патрони, че историята която Коцето описа се случва често с халосни от 20ст.
Иначе 130лв за газов не бих дал, поне не за турски. За тея пари ще си взема 3-4 :D

r0073x
Турист
Турист
Answers: 10

Post by r0073x » Mon Dec 14, 2009 2:16 pm

Носиш си личната карта и ти вадтя директно документ, че имаш правото на газ-сигнално оръжие.
Искат се само 18 години.
Поне при мен така бе...

jefriii
Гуру
Гуру
Answers: 25

Post by jefriii » Mon Dec 14, 2009 3:40 pm

SandPrince wrote:Абе хора,

на 20 години съм.
може да изглеждам недорасъл с ясни признаци на лудост, ама никога няма да взема ей така да го размахвам срещу който ми скимне. не стаа...

предимно го взимам заради празници като ся - коледа/нова година да пукам на воля. а пък не е лошо да имам и за самозащита. де да знам на къв ще попадна...не разбирайте че ще го нося нон стоп с мен, да го имам вкъщи си е едно спокойствие.
от къде да те знаем ако някой ти обиди дизайна и каже че е смотан дали няма да му го опреш в челото :D :D :d

SandPrince
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 158

Post by SandPrince » Mon Dec 14, 2009 4:28 pm

jefriii wrote:

на 20 години съм.
може да изглеждам недорасъл с ясни признаци на лудост, ама никога няма да взема ей така да го размахвам срещу който ми скимне. не стаа...

предимно го взимам заради празници като ся - коледа/нова година да пукам на воля. а пък не е лошо да имам и за самозащита. де да знам на къв ще попадна...не разбирайте че ще го нося нон стоп с мен, да го имам вкъщи си е едно спокойствие.
от къде да те знаем ако някой ти обиди дизайна и каже че е смотан дали няма да му го опреш в челото :D :D :d
Ами ще се размине леко така..поне бърза ще е смъртта :D

debian
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 56

Post by debian » Mon Dec 14, 2009 5:51 pm

Sand , другия месец да не ни питаш за някой танк. :lol: :)

r0073x
Турист
Турист
Answers: 10

Post by r0073x » Mon Dec 14, 2009 5:56 pm

Диря зенитна картечница :)

BBC91
Турист
Турист

Post by BBC91 » Mon Dec 14, 2009 7:46 pm

на 20 години съм.

Прав си. Добре е да имаш нещо за самозащита, особено като на диско често може да ти се наложи да искараш един пистолет и да напълниш гаятите на някой фукльо. :?:

boby_29
Потребител
Потребител

Post by boby_29 » Mon Dec 14, 2009 8:02 pm

Абе относително е.. може да нямаш време да извадиш пистолета..

Затова най-добре да станеш черна нинджа ;)

fena
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 15

Post by fena » Mon Dec 14, 2009 9:26 pm

Аз за миналата нова година си купих, супер си беше...изгърмял съм към 150 патрона и е доста по-готинко от пиратка :wink: И да знаеш и че през другото време от годината си върши работа, на мен 1 път ми спаси живота. И не ме осъдиха заради него(беше при самозащита). Така, че недейте да го лъжите, че винаги е виновен. Нека е близобоен, срещу нож се представи добре :D

Post Reply