Спад в интернет трафика

Спам форум
Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Спад в интернет трафика

Post by Admin » Mon Mar 22, 2010 6:48 pm

Има рязък спад в интернет трафика през последния месец и най-вече последната седмица.
Не говоря за този сайт, а за други 100, които следя пряко и всички са на различна тематика.
Просто рязък спад с около 20-30%, което е много.
И то в сезон, когато трафика по-принцип е висок (даже най-висок).
Има някаква причина в спада на търсенията в гоогле, ползването на интернет и т.н. и смятам, че е заради кризата.
Вие какво мислите.
Наистина проверих в много мои и чужди сайтове и спада е почти еднакъв.
Сигурен съм, че и вие сте го усетили.
Какво мислите?
Това е странно и говори много лошо за състоянието на хората в момента според мен.
Не казвам, че съм прав но според вас каква е причината за спада.

sorRy
Потребител
Потребител
Answers: 51

Post by sorRy » Mon Mar 22, 2010 6:55 pm

не знам за другите обаче аз пък по цял ден съм в интернет от телефона и вкъщи. Но може би е друго защото аз по някого въобще не ми е да сядам, намразвам всичко което ползвам и по цял ден съм на вън, не ми се вярва да е за кризата. Може да е криза но всеки който пуши дава най малко по 25 лева за цигари на седмица а 20 да не даде за нет малко не ми се вижда реално.
Last edited by sorRy on Mon Mar 22, 2010 6:56 pm, edited 1 time in total.

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Post by Admin » Mon Mar 22, 2010 6:56 pm

sorRy wrote:не знам за другите обаче аз пък по цял ден съм в интернет от телефона и вкъщи. Но може би е друго защото аз по някого въобще не ми е да сядам намразвам всичко което ползвам и по цял ден съм на вън, не ми се вярва да е за кризата. Може да е криза но всеки който пуши дава най малко по 25 лева за цигари на седмица а 20 да няма за нет не ми се вярва
Може в последно време да е заради хубавото време.
И на мен не ми се седеше в къщи.
Това също е възможно.

index
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 198

Post by index » Mon Mar 22, 2010 7:03 pm

admin wrote:
sorRy wrote:не знам за другите обаче аз пък по цял ден съм в интернет от телефона и вкъщи. Но може би е друго защото аз по някого въобще не ми е да сядам намразвам всичко което ползвам и по цял ден съм на вън, не ми се вярва да е за кризата. Може да е криза но всеки който пуши дава най малко по 25 лева за цигари на седмица а 20 да няма за нет не ми се вярва
Може в последно време да е заради хубавото време.
И на мен не ми се седеше в къщи.
Това също е възможно.
Донякъде си го обяснявам и с това че интернет се препълни от информация.
Реално погледнато аз не влизам в повече от 2 -3 сайта на ден.
Facebook , web-tourist.net
А й както каза колегата по-горе вече всичко писва.WoW, WoW, ... вече дори и той не ми се играше, а бях 24/7 до преди седмица.
Може и пролетната умора да си казва вече думата, нищо че едвам стъпваме в нея.

freshbg
Нов
Нов

Post by freshbg » Mon Mar 22, 2010 7:04 pm

времето е хубаво от векове насам, но трафик си е имало винаги и не е спадал, а винаги се е увеличавал и растял, друга е причината според мен. Не казвам, че е това, но аз мисля че е намаляване на интереса от интернета, и това според мен се дължи на еднообразието във сайтовете ...

shukri_93
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 69

Post by shukri_93 » Mon Mar 22, 2010 7:07 pm

Еднообразието на сайтовете ще накара хората да влизат в интернет само за каквото им трябва. Влизат в гугъл намират квото си търсят и тва е.

Dizasterr
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 52

Post by Dizasterr » Mon Mar 22, 2010 8:14 pm

Вече интернет се претъпка с какви ли не сайтове. Ако напишеш една думи и ще ти излезат около 20 - 30 сайта най - малко. Сигурно няколко неща, за които няма сайтове и те се броят на пръсти. А за това, че има спад - може би заради топлото време. Всеки предпочита да излезе навън да се разходи отколкото да стои пред една "щайга" цял ден. Какъвто и да си(програмист, много запален по тези неща) пак ще искаш да си навън.

PHP_Masters
Потребител
Потребител
Answers: 21

Post by PHP_Masters » Tue Mar 23, 2010 8:24 am

Просто всичко е скука...
няма какво да се прави то не, че и извън компютъра има освен учене, ядене училище и спане, няма абсолютно нищо интересно за мен(явно съм в депресия)

emagi
Шаман
Шаман
Answers: 1032

Post by emagi » Tue Mar 23, 2010 8:47 am

Мен ми се струва, че Българина няма желание за нищо вече.Затрупан е с всекидневни проблеми, че не знае "от коя болест да мре".
И аз посещавам няколко сайта, които смятам за ценни.
Навсякъде другаде само помия.Николета Лозанова щяла да си слага ощ по 50 мл селикон, Андреа била Шута на Кубрат.....

kWo_2
Потребител
Потребител

Post by kWo_2 » Tue Mar 23, 2010 1:36 pm

emagi wrote:Мен ми се струва, че Българина няма желание за нищо вече.
И аз мисля така.

Post Reply