Молба за урок на тема.....

Admin

Registered
Трябваше отделен форум да има но мисля,че засега една тема е достатъчна.

Тук може да пишете в случай, че желаете урок на определена тема свързана с уеб програмиране, компютри, софтуер, хардуер и всичко свързано с web tourist.

Ако някой намери време и желание може да изпълни вашата молба за нов урок .
 
В най-скоро време ще напиша няколко урока за ООП.Зачестиха въпросите, и интереса към този начин на програмиране, затова ще си взема времето да напиша такъв тип урок
 
emagi каза:
В най-скоро време ще напиша няколко урока за ООП.Зачестиха въпросите, и интереса към този начин на програмиране, затова ще си взема времето да напиша такъв тип урок

По добре се хвани да помогнеш на renegat96 да допълниш урока му или да го редактираш.
Много се мъчи да го напише, а още не е одобрен от мен.
Виж дали не може заедно да напишете нещо или да редактираш неговия.
Хубаво е уроците за ООП внимателно да се подготвят, защото те са най трудни за обяснение на хора, които са начинаещи.
 
//off
Аз,аз,аз искам :)
\\off
Може ли урок на тема как да пренесем променливи от JS към PHP чрез AJAX?
 
Хмм.. ще се възползвам от темата и ще помоля някой да направи урок за Photoshop - SpaceArt - от доста време искам да се науча да го правя, но някакси не ми се отдава.. пък и не намирам свестен урок.
 
Поне един подробен урок да има за OOP с основите как се правят класове и т.н

Ако е с видео още по-добре.. :?
От доста време питам за такъв урок,защото има 2 урока а не знам кое как и за какво е
 
kWo каза:
Поне един подробен урок да има за OOP с основите как се правят класове и т.н

Ако е с видео още по-добре.. :?
От доста време питам за такъв урок,защото има 2 урока а не знам кое как и за какво е

Ето тук един урок:
http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2992

Написан е преди 10 дена но не бях го одобрил, защото смятам, че не е обяснено последователно и не е разбираемо.
Сега го одобрих и погледни дали ще разбереш нещо.
Ако схванеш значи е разбираем.
 
Моля за урок, как да се направи системка за тестове, като се показва по 1 въпрос наведнъж за n секунди, като изтекат - следващия въпрос.
Благодаря :)
 
Незнам уроци за Java може ли да се пускат в туриста, но ако може много ще съм благодарен на урок тип "нашият първи проект". Защото основното лесно се учи, а практическата приложимост ми е най-трудно :) Мерси предварително. :?:
 
Някой да напише урок как се работи с filezilla (фтп клиент), защото
питат постоянно.
Ако можем да е видео урок най добре.
Елементарен е но е важен точно за начинаещите.

Видео, картинки и каквото искате.
 
Здравейте туристи,

ще помоля ако някой разбира от fl studio

да направи уроци много ще е хубаво :p
 
Аз бих предложил да се направи урок за регуларните изрази. Изобщо не мога да ги схвана. :cry:
 
да и аз съм съгласен за регулярните изрази много ми трябват а нищо не разбирам
 
Направих 1 видео урок за регулярните изрази :)
Остава админ да го одобри. :p

P.S: Надявам се да не съм се изложил много :D
 
Бих искал да има урок за класа mysqli() в php :) ИЛИ как да правим и обработваме заявки с ООП PHP :)
 
Някой ще напише ли урок за .htaccess файловете?

Да разясни какво значи (.*)\.php$ , /$1/ , как да се разменят разширения на файлове и тн.
Да се даде логиката на написаното във файла.
 
Аз съм навит да направя за MySQLi един урок.
За един template engine също.
Само да мина квотата за мнения :)
 

Горе