Поддомейни на web-tourist.net

Предложения / Коментари / Въпроси и тн......
rombeca
Потребител
Потребител
Answers: 62

Post by rombeca » Fri Jan 15, 2010 5:51 pm

Liberate wrote:
devent wrote:
rombeca wrote:Искам да предложа @devent, ако чете, да да направим партия, за нещо популяризиращо писането на български :). Дали скриптове, системи или изобщо като такова.

Админ на мен ще дадеш ли поддомейн, ако ми се избистри идеята?
Принципно съм съгласен, но съм малко зает напоследък и не ми остава много свободно време. Все пак ме потърси на скайп-а(milkamjoy), може да се разберем нещо :)
между другото идеята за популяризирането на кирилицата ме кефи... смисъл аз си го представих така - 1 блог примерно (такъв вид) иии в него да се публикуват всички преведени на български приложения, програми и т.н. независимо там дали от определени хора (все едно модератори) или всички потребители на сайта... даже може да се направи 1 вид официална дейността :) да е такова по-представително :D
На мен ми се въртеше същата идея, с малката разлика да се пускат само преводи на безплатни (Open source) програми и скриптове. За платените "акулите" да си наемат преводачи.
Другата седмица няма да имам много работа и може да измъдря нещо.

devent
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 399

Post by devent » Sat Jan 16, 2010 12:23 am

Аз пасувам за тази идея. Не обичам програмите ми да са на български език. Знам, че съм българин, знам че трябва да уважавам родината и родния език, но просто не мога да свикна. Първоначално мислех, че става дума за правилно писане на български език. Тогава съм за =)

rumchi
Турист
Турист

Post by rumchi » Sat Jan 16, 2010 6:18 am

devent wrote:Аз пасувам за тази идея. Не обичам програмите ми да са на български език. Знам, че съм българин, знам че трябва да уважавам родината и родния език, но просто не мога да свикна. Първоначално мислех, че става дума за правилно писане на български език. Тогава съм за =)
:?:

daemon666
Турист
Турист

Post by daemon666 » Sat Jan 23, 2010 12:46 pm

Аз съм навит 8)

Ludjov
Нов
Нов
Answers: 19

Post by Ludjov » Sat Jan 30, 2010 7:21 pm

Админе найстина прекрасна идея аз съм за !

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Post by Admin » Sun Jan 31, 2010 8:27 pm

Между другото.... от суперхостинг нали вече разрешават по 8 сайта на
плана super pro и всички които ползват такъв план имат вече шанс да си
аднат още домейни и могат по лесно да се възползват от възможноста да развиват свой web-tourist.net поддомейн.

djpatzo
Потребител
Потребител
Answers: 81

Post by djpatzo » Mon Feb 01, 2010 12:09 am

Аз мога да предложа хостинг за сега по 256 мегабайта за желаещите потребители, съответно с потребител и парола + админ панел за хостинг-а.

Предложението е валидно за хора, които искат да се развиват чрез програмиране, а нямат материалната възможност да си набавят хостинг. За момента е 256 мегабайта. Предстои ми колокация до средата на февруари се надявам да взема нов хардуер за съръврите.

Хостинга:
Centos 5.4
Apache(Httpd)
Usermin Control Panel За Потребителя.
Sendmail Over PHP+smtp
Безплатна регистрация на имейл и зависи от админ дали ще иска да насочи мейл домейна си към моя хостинг и който иска да си регистрира имейл от рода - потребител@web-tourist.net.

topchokt
Гуру
Гуру
Answers: 22

Post by topchokt » Wed Feb 17, 2010 3:47 pm

Какво стана ? Ще имали поддомейни ?

paqka_sf
Нов
Нов

Post by paqka_sf » Mon Mar 08, 2010 10:21 am

Обикновено под-домейните са към хоста на домейн(в този случей web-tourist.net) аз имам сайт и е така под-домейните са на хост към главния домейн.

Al
Нов
Нов

Ре

Post by Al » Sun Apr 04, 2010 8:29 am

Здравейте , за тия който нямат хостинг , и аз мога да предложа моята помощ.

Post Reply