RQ : Трябва ми лого на отбор

Lucas22

Registered
Здравейте,искам да ви помоля да направите едно лого за отбора ни Отбора се казва FC Non Stop размера да е 180x180.Ще съм много благодарен на този който помогне
 
хайде да ви помоля за друго намерих една емблема на един англиийски отбор става ли само да смените надписите? Отгоре да пише Non Stop,в средата 2012 и отдолу Football Club
http://www.google.bg/imgres?q=%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B0+%D0%B5%D0%BC%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B0&um=1&hl=bg&sa=N&biw=1920&bih=979&tbm=isch&tbnid=a27nOPi8TTQ43M:&imgrefurl=http://www.winner.bg/oncorner/read16071.html&docid=inZA_OO7DPokyM&imgurl=http://www.winner.bg/img/analysis/img_17293.jpg&w=320&h=201&ei=Md-rT4HJDYTVsgaWlryUBQ&zoom=1&iact=hc&vpx=191&vpy=293&dur=3729&hovh=160&hovw=256&tx=148&ty=70&sig=111715095498169504101&page=1&tbnh=148&tbnw=197&start=0&ndsp=50&ved=1t:429,r:30,s:0,i:133
 
74c4d63312e3c1a3.jpg


Но да знаеш че това лого е с ниска резолюция и качество и ако ще го слагаш на тениски например, няма да се получи много добре.
 
да но не е проблем да се направи от pix на sm
и качеството ще се запази :)
 
crazzybg каза:
да но не е проблем да се направи от pix на sm
и качеството ще се запази :)
Не мисля така,трябва да е във векторен формат (като в илюстратор) за да може да се прави какъвто искаш размер,сега ако е идея да остане такова малко а не на целия гръб примерно мисля,че всичко ще е окей.
:)
 
Hous каза:
crazzybg каза:
да но не е проблем да се направи от pix на sm
и качеството ще се запази :)
Не мисля така,трябва да е във векторен формат (като в илюстратор) за да може да се прави какъвто искаш размер,сега ако е идея да остане такова малко а не на целия гръб примерно мисля,че всичко ще е окей.
:)

да братле прав си за това но ако става дума от пиксели на см да се обърне
1 : 1 размера ще си е малак но с помоща на пхотошоп може да се направи
от примерно 2 см на 20 см без да има проблеми и резолюцията ще се запази 1 : 1 ... така де провил съм трансперанти за това знам че става ако не знам и не разбирам нещо или мълча или питам :) сега вече тука в въпрос на разбиране. ( Не твардя че става за 1 сек )
 
crazzybg каза:
Hous каза:
crazzybg каза:
да но не е проблем да се направи от pix на sm
и качеството ще се запази :)
Не мисля така,трябва да е във векторен формат (като в илюстратор) за да може да се прави какъвто искаш размер,сега ако е идея да остане такова малко а не на целия гръб примерно мисля,че всичко ще е окей.
:)

да братле прав си за това но ако става дума от пиксели на см да се обърне
1 : 1 размера ще си е малак но с помоща на пхотошоп може да се направи
от примерно 2 см на 20 см без да има проблеми и резолюцията ще се запази 1 : 1 ... така де провил съм трансперанти за това знам че става ако не знам и не разбирам нещо или мълча или питам :) сега вече тука в въпрос на разбиране. ( Не твардя че става за 1 сек )

Трябва да го направиш SmartObject, т.е. вектор (или да го направиш наново растерно), иначе няма как да нямаш за губа на качеството, колкото и да разбираш това няма как да се постигне, от 300x200px на 1000x800px без загуба на качеството... И какво трябва да значи термина 'трансперанти'?
 
Аз тука няма да пиша неми се занимава и съжелявам за спама но..
хора които не знаят какво значи транспарант (объркал съм 1 буква написал съм го както го говоря) моля да не се обаждат
с излишни одговори това как ще го направя си е мой проблема
казах само че става и съм правил...

Благодаря и до чуване
 
crazzybg каза:
Аз тука няма да пиша неми се занимава и съжелявам за спама но..
хора които не знаят какво значи транспарант (объркал съм 1 буква написал съм го както го говоря) моля да не се обаждат
с излишни одговори това как ще го направя си е мой проблема
казах само че става и съм правил...

Благодаря и до чуване

Ами аз затова се заядох :D иначе точно аз знам какво е, не се притеснявай ;) успех!
 

Горе