MODStudio

Проблеми, въпроси, модове и темплейти.
User avatar
hah
Нов
Нов
Posts: 176
Joined: Thu Aug 20, 2009 5:58 am

Post by hah » Sat Aug 29, 2009 10:37 am

Линка е правилен ,но пише само: To stop the 404s, for now

vadrado
Нов
Нов
Posts: 68
Joined: Fri Oct 23, 2009 3:48 pm
Location: Сестримо

Post by vadrado » Sun Nov 08, 2009 7:27 am

Хубавка програма... Благодаря ти

wescor5000
Нов
Нов
Posts: 6
Joined: Wed Dec 30, 2009 9:26 pm

Post by wescor5000 » Thu Dec 31, 2009 1:18 am

Благодаря за информацията и "програмката" полезна е! 8)

SeCuRiTy
Нов
Нов
Posts: 26
Joined: Sat Nov 07, 2009 1:50 pm
Contact:

Post by SeCuRiTy » Sat Jan 30, 2010 5:35 pm

Харесва ми :) Сега ще я поразуча ще напиша няколко модчета и ще ги пусна тук :) :?:
Благодаря на SandPrince за темата :?:

alex3
Турист
Турист
Posts: 486
Joined: Mon Jul 12, 2010 2:58 pm
Answers: 46

Post by alex3 » Wed Sep 15, 2010 6:32 pm

Не разбирам каква е тая програма, то не ти требват програми за да напишеш мод, отвараш notepad2 и си пишеш..
Явно е нещо като dreamweaver?

Post Reply