Как да махна тази глупост

Проблеми, въпроси, модове и темплейти.
Post Reply
E398
Потребител
Потребител

Как да махна тази глупост

Post by E398 » Sat Oct 21, 2006 9:09 pm

Как да разкарам тая тъпотия ;( Примерно когато едит-на някое мое мнение и отдолу пише: "Мнението е променяне в еди колко си часа еди колко си пъти" Как да го махна т'ва щото много, ама много ме дразни. Мерси :)

SandPrince
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 158

Post by SandPrince » Sun Oct 22, 2006 7:37 am

не можеш

our
Потребител
Потребител
Answers: 17

Post by our » Sun Oct 22, 2006 9:10 am

Не ми се търси сега, но ако бях на твое място щях да отворя lang_main файла, да го намеря това и да оставя празно място в кавичките ;)

yibo
Нов
Нов

Re: Как да махна тази глупост

Post by yibo » Sun Oct 22, 2006 9:14 am

^METALLICA^ wrote:Как да разкарам тая тъпотия ;( Примерно когато едит-на някое мое мнение и отдолу пише: "Мнението е променяне в еди колко си часа еди колко си пъти" Как да го махна т'ва щото много, ама много ме дразни. Мерси :)
Отваряш language/lang_bulgarian/lang_main.php и после намираш следните редове:

Code: Select all

lang['Edited_time_total'] = "Последната промяна е направена от %s на %s; мнението е било променяно общо %d път"; // Last edited by me on 12 Oct 2001, edited 1 time in total
$lang['Edited_times_total'] = "Последната промяна е направена от %s на %s; мнението е било променяно общо %d пъти"; 
изтриваш ги, сейфаш и трябва да го няма :) В моя форум се получи.

E398
Потребител
Потребител

Re: Как да махна тази глупост

Post by E398 » Mon Oct 23, 2006 10:49 am

yibo wrote:
^METALLICA^ wrote:Как да разкарам тая тъпотия ;( Примерно когато едит-на някое мое мнение и отдолу пише: "Мнението е променяне в еди колко си часа еди колко си пъти" Как да го махна т'ва щото много, ама много ме дразни. Мерси :)
Отваряш language/lang_bulgarian/lang_main.php и после намираш следните редове:

Code: Select all

lang['Edited_time_total'] = "Последната промяна е направена от %s на %s; мнението е било променяно общо %d път"; // Last edited by me on 12 Oct 2001, edited 1 time in total
$lang['Edited_times_total'] = "Последната промяна е направена от %s на %s; мнението е било променяно общо %d пъти"; 
изтриваш ги, сейфаш и трябва да го няма :) В моя форум се получи.
Мерси, стана :)))

Post Reply