Препоръчайте ми система сходна с phpBB3

Pin2

Registered
Имам един форум (phpBB3) и от доста време се каня да прикрепя сайт към форума. Коя система бихте ми препоръчали?
Трябва ми нещо с лесен и доста елементарен админ панел. Да има възможност за правене на вътрешни страници. Да може като се логнеш в дадената система, да те логва и във форума, т.е. да са вързани един с друг.

Ще помоля ако някой ми предложи системка и има възможност да ми прати линк от къде да я сваля, ще съм благодарен.
Вероятно може да възникне и въпроси след това, затова ще помоля да ме изтърпите :)
 
В момента тествам как ще е с MKPortal, но проблема е че за новата версия няма BG език. Версията на MKPortal-a е C1.2.1
На практика работят заедно добре, но само езика е проблем за момента.
 
Pin2 каза:
Имам един форум (phpBB3) и от доста време се каня да прикрепя сайт към форума. Коя система бихте ми препоръчали?
Трябва ми нещо с лесен и доста елементарен админ панел. Да има възможност за правене на вътрешни страници. Да може като се логнеш в дадената система, да те логва и във форума, т.е. да са вързани един с друг.

Ще помоля ако някой ми предложи системка и има възможност да ми прати линк от къде да я сваля, ще съм благодарен.
Вероятно може да възникне и въпроси след това, затова ще помоля да ме изтърпите :)

WORDPRESS- интегрира се адски добре и лесно с phpbb3.
даже тук има и урок:
http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2513

защо WORDPRESS??
-лесен и гъвкав админ панел
-има БГ версия
-лесен редизайн на системата
-лесно преправяне на системния код

:?:
 
Промених посочените файлове и всичко се сбози ... Няма обяснение дали и как се инсталира, какво се променя, как и т.н.
На практика всичко правя както трябва, но обяснението не е достатъчно.
 

Горе