сайта ми падна в гоогле позициите

A

Anonymous

Guest
някой може ли да ми каже защо сайта ми са вдижи на доло от известно време
преди излизаше на 1ва страница при някой думи сега е на 2ра
а при някой думи е отишал и на 6та страница

бях пробленим title заглавието и мета таговете но ги върнах както си бяха :cry: :cry:
 
От много ви неща зависи позицийте,може просто другите сайтове да са станали по-търсени в твоята ключова дума.Също така може при някой да не се е виждало на първата страница а само при теб.
Най-добрия начин да го задържиш по-нагоре е със уникално и редовно добавяне на съдържание.Колкото по-голяма посещаемост има като цяло толкова по-напред излиза в гугъл. Нека все пак и експертите по СЕО се изкажат но това е моята практика. :?:
 
mimzity каза:
От много ви неща зависи позицийте,може просто другите сайтове да са станали по-търсени в твоята ключова дума.Също така може при някой да не се е виждало на първата страница а само при теб.
Най-добрия начин да го задържиш по-нагоре е със уникално и редовно добавяне на съдържание.Колкото по-голяма посещаемост има като цяло толкова по-напред излиза в гугъл. Нека все пак и експертите по СЕО се изкажат но това е моята практика. :?:
вссеки ден довабян информация :idea: :(
 
Може ли един линк да го погледнем този сайт?
За да го държиш в предни позиции, трябва освен да добавяш информация на твоят уеб сайт е добре, да създаваш линкове към него като например пишеш статии в други сайтове и слагаш линк към твоят, регистрираш в директории и др.
Забелязал съм, че когато информацията в даден сайт не е тематична, той губи позиции спрямо тематичните такива. Един пример - ако уеб сайта ти е за домати, но ти допълваш информация за краставици, лук и патладжан, ще загубиш позиции за думата домати, спрямо сайтове които пишат само за тях.
 

Горе