Гласувайте за победител на новата игра!

Всички минали игри и награди

Гласуване за играта

StormBreaker
6
10%
Forsi_Design
4
7%
mania
2
3%
debian
5
8%
Doris
4
7%
deam0n
2
3%
EmPowerYou
2
3%
mute
31
51%
Player_pz
1
2%
ReXTaN
2
3%
dashe
2
3%

Total votes: 61

Doris
Потребител
Потребител
Answers: 47

Post by Doris » Fri Jun 20, 2008 9:40 pm

What, ти не се ли беше записал да участваш? Тогава много добре знаеш условията на играта. Какво искаш да ни кажеш: Вижте ме колко съм умен, че не се излъгах с една страница, писана в сроковете на играта да се състезавам с блога на С т о я н Д е л е в , започнат преди година?

За вниманието, което отдели на моята страница, която най-не харесваш ти благодаря наистина. Защото и тя е един експеримент, опит за нещо по-различно и се радвам на всякакви мнения. Английския го сложих, защото си мислех, че като има страници горе-долу на една тема ще е интересно как влияе езика на SEO. Меню мога да правя, но за една страница не ми харесва - само празни линкове.

И недей да ни се караш, защото тука с изключение на двама всички сме аматьори.

Player_pz
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 12

Post by Player_pz » Sat Jun 21, 2008 6:52 am

Doris , не виждам смисъл да се обясняваш на What .
В реда на играта е да се дават оценки на сайтовете в играта . Всеки потребител си има мнение , това че не му харесва нещо в някой от сайтовете не означава че това нещо е грешно , гадно и прочие . Това е въпрос на вкус . Недей да взимаш толкова присърце коментарите на потребителите . Нито са професионални дизайнери , нито работиш за тях .

Няма спор , че дизайнът на mute е най-добър . Евала му :D Също така ми харесва и дизайнът на dashe . :?:

Няма да защитавам това което съм направил , опитах се да направя нещо различно , нещо семпло и приятно за окото без намесата на photoshop .. но явно не съм се справил .

Поздравявам всички участници , които представиха дизайн :)

What
Потребител
Потребител

Post by What » Sat Jun 21, 2008 7:20 am

Doris wrote:What, ти не се ли беше записал да участваш? Тогава много добре знаеш условията на играта. Какво искаш да ни кажеш: Вижте ме колко съм умен, че не се излъгах с една страница, писана в сроковете на играта да се състезавам с блога на С т о я н Д е л е в , започнат преди година?

За вниманието, което отдели на моята страница, която най-не харесваш ти благодаря наистина. Защото и тя е един експеримент, опит за нещо по-различно и се радвам на всякакви мнения. Английския го сложих, защото си мислех, че като има страници горе-долу на една тема ще е интересно как влияе езика на SEO. Меню мога да правя, но за една страница не ми харесва - само празни линкове.

И недей да ни се караш, защото тука с изключение на двама всички сме аматьори.

аз се записах, но админа ме помоли да не участвам, иначе и аз щях да представя нещо.

purko
Гуру
Гуру
Answers: 41

Post by purko » Sat Jun 21, 2008 7:48 am

не мога да разбера защо се карате за глупости!
всеки си има право на мнение :evil:

Forsi_Design
Нов
Нов
Answers: 14

Post by Forsi_Design » Sat Jun 21, 2008 8:57 am

Не знам какво толкоз харесвате дизайна на муте.АЗ като го погледна не ми прилича ,че е потребител от туриста,а на някъв блог на някъв си там дизайнер. Това не е игра да се прави тема на Wordpress ,а игра да си направиш лична страничка(една).
What какво толкоз има общо моята страница със на WT.Само цветовете.Структурата е различна.

mute
Шаман
Шаман
Answers: 167

Post by mute » Sat Jun 21, 2008 9:45 am

Forsi_Design wrote:Не знам какво толкоз харесвате дизайна на муте.АЗ като го погледна не ми прилича ,че е потребител от туриста,а на някъв блог на някъв си там дизайнер. Това не е игра да се прави тема на Wordpress ,а игра да си направиш лична страничка(една).
не съм някакъв си там дизайнер , не е уордпресс така че това "да се прави тема на Wordpress" мисля че отпада, кога съм си го писал аз.
Естествено е когато правя нещо 2 седмици е накрая да го ползвам по-предназначение , а не да седи на някаква статична страница и да се ползва само за играта ...

@дорис играта все пак е за дизайн, а не за сео (ако участвам там естествено няма е с тизи домеин) това че блога ми е от 1 година нензам какво ще ми помогне в случая.

SandPrince
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 158

Post by SandPrince » Sat Jun 21, 2008 10:17 am

1. на mute не е wordpress. ако бяхте си направили труда да разгледате по опстойно сайта щяхте да забележите:
http://stoyandelev.com/index/view/53
2. в цветовата гама на туриста си е.
3. какво като е от една година сайта, дизайна си му е нов.
4 и най-важното: за какво се захващате с тъпи спорове не мога да разбера.

до колкото си спомням тая тема е да гласувате за победител, не за да спамите и да се карате.

абе къде е admin...?

HunteR
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 352

Post by HunteR » Sat Jun 21, 2008 10:20 am

На @Doris не ми го зарежда.
Дава ми Not Found!

Иначе ми хареса най-много на @mute ;)

What
Потребител
Потребител

Post by What » Sat Jun 21, 2008 10:41 am

SandPrince ти защо не участва?
Мисля че се беше записал за участие.
Сигурно щеше да представиш нещо добро.

SandPrince
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 158

Post by SandPrince » Sat Jun 21, 2008 10:51 am

What wrote:SandPrince ти защо не участва?
Мисля че се беше записал за участие.
Сигурно щеше да представиш нещо добро.

точно тогава ми се насъбра адски много работа в службата и не ми остана време да го довърша. а оставаха 10% работа още.....
жалко....
ще ви го покажа по-късно все пак :?:

имате късмет че не успях да го предам :wink:

едит://

ето го и него: http://impact-bg.net/wt-sandprince/

ся като се замисля имал съм време да го довърша. трябваш само тъпия текст да сложа и да го кача. сам се прецаках....

както и да е. айде тоя път ви давам шанс на вас :?:
Last edited by SandPrince on Sat Jun 21, 2008 11:07 am, edited 1 time in total.

Locked