Ох битката е много жестока :D

stoqnski

Registered
Особено за 4,5 и 6-то място . А нз защо firebox седи все на 1-во място ... дали е платил на някои да му направи сео оптимизация ? Как ви се струва ?
 
stoqnski каза:
Особено за 4,5 и 6-то място . А нз защо firebox седи все на 1-во място ... дали е платил на някои да му направи сео оптимизация ? Как ви се струва ?

бро, знаем за световната конспирация ама се втеляваш в това.
просто се занимава явно постоянно с това.
и аз мислех да си играя да пиша всеки ден статии и да ги разпространявам ама изгубих желание, а и нямам време да се занимавам.

той явно има и го влага в сео играта :wink:
 
SandPrince каза:
stoqnski каза:
Особено за 4,5 и 6-то място . А нз защо firebox седи все на 1-во място ... дали е платил на някои да му направи сео оптимизация ? Как ви се струва ?

бро, знаем за световната конспирация ама се втеляваш в това.
просто се занимава явно постоянно с това.
и аз мислех да си играя да пиша всеки ден статии и да ги разпространявам ама изгубих желание, а и нямам време да се занимавам.

той явно има и го влага в сео играта :wink:

Не си прав понеже последната му статия е била на 29 - ти септември и чак днес е добавил още 2 :)
 
И като плати на някой да му го оптимизира и не спечели ... :D
В някакви филми се вкарваш ...
Може би е просто късмет и до края всичко може да се обърне на опаки ...
 
:D:D , ако си плащам за SEO , дори и да спечеля първото място след това пак ще съм на загуба ,а и нали съм в играта да пробвам какво мога ,а не да давам на някой си да ми върши работата : )
 
Всеки който отиде на първо място веднага се мисли за някаква измама.
И за свилка беше така .
Бил непобедим и играта щяла да бъде нечестна.
Постоянно на ЛС разни хора ме питата "Как ще реагираш на такова безобразие. Ами че те приятелите му го линкват".

И аз им отговарях, че ще го банна. Много ясно. От къде на къде . :)

СЕга понеже не е и веднага стана честен.
Играта е оспорвана.
firebox не е непобедим. Просто е по-мотивиран явно.
 
Просто първата индексация е много важна. Човека е писал за търсенето още в първите няколко поста и затова в момента се котира добре.
Забележи неговата on-page оптимизация. Ако искаш прочети в моя блог за нея (мисля, че статията е доста добра), няма да пускам линк, да не е срещу правилата.

Аз първия пост, след това избягах от темата, после се опитах да наваксам.
Тия дни ще се опитам да го оптимизирам максимално и ще видим ще има ли някакъв ефект.
 
Аз какво ли не правих - максимум 3-то място.
Човекът си има backlinks, стари статии и си е направил оптимизация - нормално е да е толкова напред :)
 
Човека просто дава всичко от себе си :)

Намерил е хора, разменил е линкове.
Редовно си пише статии
Оптимизирал си е сайта/блога
и т.н.

Човека просто играе със желание.

Админа е прав: Защо винаги като някой излезе на първо място от изневиделица всички мислят, че мами?!?
 
Malfurion каза:
Човека просто дава всичко от себе си :)

Намерил е хора, разменил е линкове.
Редовно си пише статии
Оптимизирал си е сайта/блога
и т.н.

Човека просто играе със желание.

Админа е прав: Защо винаги като някой излезе на първо място от изневиделица всички мислят, че мами?!?

Не , не че е излязал на 1-ва позиция , а просто че от началото на играта не е слизал от нея :D
 

Горе