Php Fusion плюс безплатен домейн

Ivkoni_

Registered
Значи хоста съм си аз, с xampp, имам си апаче, php, mysql и т.н. Въпроса ми е как да сложа сайта на безплатен домейн, понеже нямам възможност да си плащам поради куп причини. Пробвах в dot.tk отваря го, обаче като се логна с акаунта и цъкна примерно на админ панел и ме изкарва. Тоест немога да правя нищо от /administration/. Пробвах и на едно друго място така и пак нестава.

П.С. Извинявам се ако не съм уцелил мястото. :)
 
Ivkoni_ каза:
Значи хоста съм си аз, с xampp, имам си апаче, php, mysql и т.н. Въпроса ми е как да сложа сайта на безплатен домейн, понеже нямам възможност да си плащам поради куп причини. Пробвах в dot.tk отваря го, обаче като се логна с акаунта и цъкна примерно на админ панел и ме изкарва. Тоест немога да правя нищо от /administration/. Пробвах и на едно друго място така и пак нестава.

П.С. Извинявам се ако не съм уцелил мястото. :)
Няма начин. Трябва с платен домайн. Доколкото знам само tk предлагат на ИП адрес всички други си ги вземаш ако си на техен хостинг. Най-добре отдели 11 лева за .info.
 
А защо не помолиш admin за един субдомейн :)
А иначе аз си ползвам no-ip.com и съм си доволен.
 
Би ли ми обяснил как да го направя с No-ip, защото пробвах ама не ми се получава.
Въпроса е че като сложа някъв домейн , например co.cc и си влезна в регистрацията и цъкна на админ панел например ме изкарва от вътре. Все едно няма връзка с DB..
 
Здравейте! :)

Може да гледате видео, как да качите системата на безплатен хост:
ВИДЕО

Дано съм ви бил полезен.
 

Горе