Дизайн за онлайн магазин

sizif

Registered
Здравейте!

Имам нужда от дизайн за онлайн магазин. Не повече от 5-6 страници, които в основната си част ще си приличат: индекс, страница за представяне на продукта, потребителски профил, кошница за продуктите (ще бъде в изнесен прозорец, т.е. опростен модел на основната страница), формуляр за регистрация (отново изнесен прозорец), страница за анонс на текстови материали.

Очаквам опростен (но не безвкусен!) дизайн, който да може лесно да се опише и да позволява динамично изграждане на страниците. Ще покажа примерни модели.

Мога да отделя до 70 лв, платими на 2 части: 30 лв при изготвяне на индекса и останалите 40 лв. - след завършване на работата. Очаквам твърдо ангажиране със срок.

Пишете ми на ЛС за подробности.
 
Има ли някой навил се за сега?И защо не постнеш тук примери да видим за какво става дума според твоя поглед.
:)
 
EDIT: Във връзка с мнението на потребителя след мен, изтривам линка (за да не се получават недоразумения), но въпреки това - целта не беше реклама, а просто съвет към създателя на темата (с единствената разлика, че сега му написах ЛС).
 
Здравейте!

Благодаря за вниманието ви към обявата, но вече има човек, който пое работата върху дизайна. Ако по някаква причина той не се справи, ще подновя темата.


SandPrince,

досегашният ми опит (не само с уеб) е показал, че ако единственият мотив за извършване на дадена работа са парите, то каквато и сума да бъде предложена, тя винаги ще изглежда недостатъчна, а резултатът ще е далеч от очаквания.
 

Горе