Продавам сайт с два домейна към него

vesku

Registered
За заинтересованите ето и подробна информация за системата с картинки: http://web-tourist.net/userfiles/3/3846.pdf
А тези които искат да купят домейните заедно със системата да ми пишат на ЛС за да им дам демо.

Цената зависи от:
колко дизайна искате(има 4)
дали искате всички клипове
дали искате и двата домейна
дали искате страницата във facebook
дали искате поддръжка при проблем
дали искате аз да я инсталирам

Цената на сайта е 300лв.
Общо взето цената може да падне много, дори до 150лв.

Моля, при спам в темата да бъдат взети нужните мерки.

Информация за домейните:
njmusic.eu Изтича на: 20.11.2011
bgclips.eu Изтича на: 11.01.2012

Facebook fans: 35 - страницата във facebook
Клипове: 100 000 добавени
Потребители: 29
Посещения: сайта беше спрян преди 20 дена. Общо уникални до тогава за периода от 1 месец активност: 1863

1. Какво е NJMusic? Цели?
*NJMusic е приложение насочено към потребителите обичащи музиката, то им предоставя информация свързана с музиката.
*Целта на проекта е да предложи достатъчно богата база от клипове, текстове на песни, снимки и информация за изпълнителите, достъпна чрез сайта, с възможност за споделяне с приятели, наблюдение на техните действия (какво са гледали, коментирали, в кои групи са се присъединили), с цел определяне на интересите им. Приложението няма за цел предоставянето на възможност за сваляне на клипове и песни, а тяхното разпространение чрез съдействието на всеизвестните сайтове за клипове – youtube и vbox7 – за България. Сайта предоставя възможност на потребителя да създава плейлиста, съдържаща избрани клипове от него, в ред по негов избор. Приложението е свързано и със социалната мрежа – facebook, така нарастват и споделянето на информация и прегледите на клипове. Все пак музиката не е просто музика нали? Музиката е емоция, чувство, настроение и много други...

2. Потребителска група?
Темата и начина на изработка на приложението позволяват то да бъде ползвано от всички възрастови групи, като:
* Ученици и студенти
* Както млади, така и възрастни
Или най-общо казано всички, които обичат музиката, интересуват се от изпълнителите, обичат да пеят и да преглеждат снимки на любимите си изпълнители.
* И още много други...

Т.е. всеки един от Вас може да посети сайта, и да се забавлява, да коментира, да споделя с приятели, да разбере кои са най-новите и добри песни, чрез функцията за следене на действията на приятелите.

3. Използвани технологии?
Използвани са неголям брой средства и технологии. Целта ни никога не е била да използваме много средства, а по-малко, но по-ефективни.

Това са:
HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL, jQuery, Flash

4. Положителни страни?
* ООП структура на кода
- Разделение на логиката от визуалната част.
- Добра подреденост на кода.
- Поддържане на много езици.
- Поддържане на няколко дизайна.
- Добре написан код, с цел лесна преработка при нужда.

ООП структурата помага на администраторите поддържащи приложението, при необходимост от промяна в кода. Тя създава в кода яснота. Поддръжката на различни говорими езици помага за развитието на сайта. Това разширява кръга на потребителите и спомага за развитието на сайта. Поддръжката на различни дизайни, предразполага потребителите да определят най-добрия за тях изглед на сайта, за да се чувстват комфортно.

* Добра защита на данните и цялата информация
- Защита на всички входни и изходни данни.
- Защита от към външна намеса на злонамерени потребители.
- Обработка на всички грешки и съобщения.
- Записване на всяко действие на потребителите.

Добрата защита на всяко едно интернет приложение е най-важна, затова ние разработчиците и отделихме много време и труд. В днешно време много от интернет потребителите са злонамерени и търсят начини да попречат на развитието на даден сайт. По тази причина решихме да направим подробен анализ на всички опити за пробив в защитата на приложението и да записваме всяко действие на посетителите, за да откриваме евентуални дупки в сигурността и да ги коригираме.

* Добре оформена база от данни
- Оптимизирани заявки, с цел подобряването на бързодействието на приложението.
- Използване на индекси.

С нарастването на информацията в базата данни, започна и забавянето на сайта, за това преработихме заявките към базите данни и подобрихме бързодействието, добавихме и нови индекси, премахнахме други, и в крайна сметка получихме искания от нас резултат.

5. Поддръжка?
* Администрация/Модерация
- Функционална администрация.
- Множество от опции на модераторите.
- Управление на цялото съдържание и структура на приложението.
- Определяне на правата и задълженията на потребителите.

Поддръжката е най-важната част от всеки сайт, за това и решихме да направим добра администрация, с много възможности. С нейна помощ всичко по сайта може да бъде контролирано, без да променяме кода в дори в един файл, дори без да се замисляме, защото всичко е максимално опростено, и така всеки с права на администратор може да управлява съдържанието и структурата на сайта.

* Самоуправление
- Триене на ненужната информация през период определен от системния администратор.

Това се постига чрез Cron Jobs, които стартират php файл, който прави проверка за грешна или излишна информация, и я трие.

* Връзката потребител-приложение
- Всеки потребител свободно може да използва приложението и всички достъпни за него функции, без дори да се замисля, защото всичко е максимално упростено.

* Управление на приложението чрез промяна на код
- Приложението е изработено така, че да може да бъде контролирано напълно чрез администрацията или модерацията, без нужда от промяна по кода.
 
Доколкото съм запознат с проекта в него имаше скипт който вземаше клипове от youtube и ги добавяше в сайта автоматично. Може ли примерно да се закупи само този скрипт и да се размести малко? :)
 
Имам сериозен интерес към системата пиши ми.Посъветвах се с няколко приятели казаха че са го виждали online и че е добър молко дизайна бил слаб но това ми е най-малкия проблем.
 
Доста хора ми бяха писали, но ме нямаше, и сега за да не пиша на всеки по отделно, ще пиша тук.
Нова цена - 150лв.


Ev0luti0N каза:
Доколкото съм запознат с проекта в него имаше скипт който вземаше клипове от youtube и ги добавяше в сайта автоматично. Може ли примерно да се закупи само този скрипт и да се размести малко? :)

Бота също го давам естествено, а този, който вземе сайта го взима безплатно :)
 
vesku каза:
Доста хора ми бяха писали, но ме нямаше, и сега за да не пиша на всеки по отделно, ще пиша тук.
Нова цена - 150лв.


Ev0luti0N каза:
Доколкото съм запознат с проекта в него имаше скипт който вземаше клипове от youtube и ги добавяше в сайта автоматично. Може ли примерно да се закупи само този скрипт и да се размести малко? :)

Бота също го давам естествено, а този, който вземе сайта го взима безплатно :)
А бота на каква цена е? :)
 
vesku каза:
5-10лв :D
Нямам идея.. то за такова нещо xD
Ти предложи xD
Дай ще се разберем на ЛС, че да не спамим темата тей като имам 1-2 въпроса относно това. :)
 

Горе