Търси се : Програмист за Music-bg.Info

Ismoka

Registered
Здравейте, приятели имам нужда от вашата помощ. Началото на тази година закупих сайта music-bg.info, сигурно повечето от вас, са влизали поне веднъж, за да свалят някоя песен. След като закупех сайта, заплатих за да се направи пълен редизайн, защото поне моето мнение, че беше морално остарял. За съжаление, аз не разбирам от програмни езици и не съм програмист, та затова и се обръщам към вас за няколко промени по-сайта.

Първият проблем, който виждам и той е основен, че СЕО адресите, са под всякаква критика, и с 2 ръце искам да се оправят, но не знам дали това може да стане при толкова голяма база данни.

Второто нещо, което искам да се добави "Карта на сайта" "sitemap" и добавяне в гоогле инструменти.

Третото нещо, не знам дали е задължително, да се слага надписа, за използването на "Бисквитки", и дали изобщо е задължително да присъстват. Не съм запознат много с тези "Бисквитки". Ще се радвам да чуя и вашето мнение.

Последното нещо е свързано с рекламата, колкото и да не ми иска да има слагам реклами, няма как да се мине без тях, спрял съм се две мрежи, за реклами, като сайта е одобрен и за двете, но трябва да се настроят и да вградят в сайта.


Моля всеки, който има желание, да помогне да пише ЛС с цена, колко би струвало всичко описано по-горе.

Благодаря, на всички предварително.
 
Темата е преместена в съотвеният раздел.
Моля, запознайте се правилата на форума.
 

Горе