Продава се музикален сайт.

timbaland

Registered
Здравейте,
Продава се сайта
http://www.music-text.eu

Причина:Недостатъчно голям екип който да помогне за доброто му развитие.Досега се управляваше от 2-ма човека ,но явно не е достатъчно и затова е спрян от развитие.

Сайта главно е насочен към качването на текстове на песни.Домейна заедно с хоста са закупени от superhosting.bg миналата година и предплатени за тази.
При ключова дума"текстове на песни" се намираме на 5-то място в гугал.И (преди да спрем развитието му декември/януари) над 80% от посещенията идваха точно от търсачки т.е това говори за добра оптимизация.
Които иска допълнителни данни ще помоля да ми пише лс с удоволствие ще му пратя всякакви данни.
Средно месечно посещенията са между 15000-20 000 случвало се е и 34 000 на месец ,но това когато имаше развитие.Сайта е направен от Иван Савков(Sandprince)-дизайн и Жоро(jorooo)-код.Преработван е от e-illusion по точно от Николай от e-illusion.

Цената е отворена за коментиране тук или на лс.Всеки който има въпроси или допитвания нека ме потърси ще обсъдим всичко.
 
oniq каза:
Какви приходи имаш, и от къде идват? :)
Ами в началото ползвахме google адсенсе и за около 4-5 месеца направихме около 60-70$ ,но се отказахме защото изведнъж почнаха да се бъзикат с нас .За 3 клика даваше около 3 цента :shock: .Отскоро сме с easyads и пак 4-5 месеца имаме към 60лв натрупана сума.Разбира се не сме търсили големи приходи от сайта първоначално имахме идеята да го развием добре за да може да ни носи приходи.Но за съжаление не успяхме да съберем нужния екип и всичко пропадна :? .
 
Добре де защо 2-ма човека? Потърсете си екип от тук. Защо трябва да сте поредният човек, който ще си продаде сайта? Ако напишете една обява, кой знае колко желаещи ще има.
 
Най вероятно е продаден, но не е обявено. В момента сайта е умрял с по 1-2 посещения дневно. Иначе ако не е продаден и мен ми е любопитно за цената.
 

Горе